EA Mobile przygotwało promocję. Rozdaje bonusy!

EA Mobile z pewnością należy do nielicznego grona producentów gier, którzy starają się często organizować różnego rodzaju promocje. Kolejna oferta specjalna tego studia raczej więc nie przykułaby naszej uwagi, gdyby nie fakt, iż w ramach jej nie zostały przecenione ceny gier, natomiast postanowiono nagrodzić graczy bonusami. Jakimi? O tym już w dalszej części tego wpisu.

Wspomnieliśmy Wam we wstępie, że EA Mobile w swojej najnowszej promocji  nie zdecydowało się na przecenienie swoich produkcji. Wydaje Wam się to nieco dziwne? W takim razie już wyjaśniamy, o co w tym wszystkim chodzi.

Daily Deals Freevolution jest ofertą skierowaną do graczy, którzy chcą pobrać grę freemium. Tego typu gry, jak zapewne wiecie, są w AppStore darmowe, ale w trakcie korzystania z nich pojawia się sporo mikrotransakcji, bez których ciężko jest w danej produkcji cokolwiek osiągnąć. Z racji tego, że wiele osób jest zrażonych do wszelakich ukrytych opłat, Electronic Arts postanowiło w pewnym sensie zachęcić do pobrania swoich „darmowych” tytułów poprzez kilka bonusów.

Jeżeli, na przykład, do 26 sierpnia (czyli do końca tego tygodnia) zdecydujecie się ściągnąć MONOPOLY Hotels dostaniecie zupełnie za friko 50 jednostek złota w grze. Decydując się na pobranie The Sims FreePlay, możecie liczyć na 20 punktów Lifestyle, natomiast po zainstalowaniu na iSprzęcie Theme Park otrzymacie 10 darmowych Superbiletów.

EA Mobile przygotowało też coś dla nowoczesnych miłośników pokera. Na nich czeka w produkcji World Series of Poker 35.000 żetonów do gry, co nieprzesadnie aktywnym graczom powinno starczyć na kilka sesji przy wirtualnym stole.

Z opisywanej przez nas promocji skorzystać też można, pobierając z AppStore Bejeweled Blitz. W tym przypadku liczyć można na 50.000 darmowych monet.

Na koniec pytanie do Was – co sądzicie o takich akcjach, jak Daily Deals Freevolution? Warto z nich korzystać czy jest to typowy chwyt marketingowy niegodny uwagi?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button