Drop – „pięciominutówka”, którą warto mieć na swoim smartfonie

Mimo że zachwycamy się zazwyczaj nad produkcjami z nowoczesną grafiką, prawda jest taka, że na nudę najlepsze są proste i nieskomplikowane gry. Jeżeli właśnie takiej teraz szukacie, mamy dla Was pewną propozycję – wypróbujcie aplikację o nazwie Drop.

Drop należy do tego typu gier, o których nie trzeba przesadnie wiele pisać, a i tak wszyscy dobrze wiedzą, o co w nich chodzi i spędzają nad nimi sporo wolnego czasu. Zasady rozgrywki w opisywanej produkcji nie należą bowiem do skomplikowanych, a więc może z sukcesami grać w nią dosłownie każdy – nawet dziecko.

Zadaniem gracza w mini-gierce od Out of Pixels nie jest dotarcie czerwoną piłeczką do konkretnego punktu, a po prostu pobijanie za jej pomocą własnych rekordów. Plansze złożone z przeszkadzających nam platform ciągną się zatem w nieskończoność, co oznacza, że zabawa kończy się dopiero wtedy, gdy sami nie będziemy już w stanie jej kontynuować, czyli po prostu – przegramy.

Kiedy właściwie zabawa się kończy? Dokładnie w momencie, gdy nasza piłeczka zostanie „wchłonięta” przez górną część naszego ekranu. Początkowo może się to wydawać śmiesznie proste, jednak po jakimś czasie naprawdę trzeba wykazać się niezwykłą zręcznością, by osiągać w aplikacji niezłe wyniki, na przykład, takie powyżej 1000 punktów.

Sterowanie czerwoną piłeczką jest w grze proste. Możemy w niej skorzystać z akcelerometru i – wedle potrzeby – poruszać telefonem raz w prawo, a raz w lewo, bądź też skorzystać z bardziej tradycyjnej formy i wyznaczać drogę sterowanemu przedmiotowi, dotykając w odpowiednich miejscach ekranu.

Drop można pobrać z Google Play. Gra jest całkowicie bezpłatna, a do tego zapewnia sporą dawkę rozrywki. Nie pozostaje więc nam nic innego, jak po prostu ją polecić i życzyć Wam jak najlepszych wyników! ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button