Draw A Stickman – stwórz swoją własną historię człowieka – patyka

Draw A Stickman to specyficzna produkcja, która zagościła w moim urządzeniu w dniu dzisiejszym. Większość tytułów z patyczakiem w roli głównej nie wnosi do świata aplikacji mobilnych zbyt wiele – są to raczej gnioty, niż ciekawe pomysły. Tym razem jest inaczej. Gracz musi się wykazać bogatą wyobraźnią i tworzyć!

Pierwszym krokiem w zabawie jest narysowanie dowolnego Stickmana. Kratka w której możemy tworzyć jest mała, więc w tym przypadku wyjątkowo przydaje się rysik (chyba że nie macie problemów z niedorobionym mazańcem). Kolejna sprawa to wkroczenie do świata naszego bohatera i podążanie za radami dawanymi przez twórców (Hitcents).

Zależnie od tego, jak trafimy, przychodzi nam wykonywać określone zadania, bądź samodzielnie decydować o losach patyczaka. Przykładowo pojawia się na planszy pudełko z kłódką. Nie posiadamy nic, co może pomóc w jego otwarciu. Rysujemy więc kluczyk i po sprawie! Z pudełka wylatuje balon, a następnie pojawia się smok. Należy dorysować postaci miecz, a następnie ugasić wywołany przez smoka pożar przy pomocy narysowanej samodzielnie chmury deszczowej.

Produkcja jest wyjątkowo kreatywna. Użytkownicy mogą samodzielnie kreować postać i jej życie, czego do tej pory nie było w żadnej znanej mi aplikacji. Swoją twórczością można podzielić się z przyjaciółmi przy pomocy portali społecznościowych, czy maila.

Gra jest minimalistyczna pod względem graficznym, lecz przez to wyjątkowo ciekawa. Polecam ją ludziom, którzy lubią niekonwencjonalne rozwiązania i całkowite nowości :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button