Draw 'n’ Go 2 – co ja skaczę?

Draw 'n’ Go 2 od pierwszego uruchomienia sprawia wrażenie bardzo sympatycznej produkcji. Na pierwszy plan wychodzą kolorowe kredki i dziwny teleport z czterema kryształkami dookoła. Co oferuje gra od Yomen o czy warto poświęcić jej trochę czasu? O tym dowiecie się z dalszej części tego wpisu :)

Jedno jest pewne – w aplikacji trzeba będzie wykazać się precyzją. Szczególnie ważne będzie to w przypadku rysowania trasy dla kolorowych kulek, które muszą przedostać się do portalu, zahaczając przy okazji o kryształy w odpowiadającym im kolorze.

Produkcja podzielona jest na epizody. W każdym z epizodów znajduje się kilka leveli za które można uzyskać maksymalnie trzy gwiazdki, czyli standardowo. Pierwszą przygodą jest Magiczny Las.

Dysponujemy ołówkiem i gumką do ścierania. Z błyszczącego portalu wylatują kule, które zbierając fanty z planszy trafiają do pustego wówczas okręgu (widocznego na pierwszym screenie w prawym dolnym rogu). Naszym zadaniem jest takie narysowanie linii, by nasze podopieczne nie tylko dotarły do portalu, lecz również zgarnęły jak najwięcej innych obiektów.

Ulepszenia obejmują zwiększenie rozmiarów ołówka, użycie ochronnej tarczy, dodatkowego życie, oraz specjalnego rodzaju pisaka. Wszystko możemy zgarnąć za złote monety. Te zdobywamy podczas pokonywania kolejnych poziomów, lecz nie ukrywam, że ich złapanie jest wyjątkowo trudne. Pieniążki zwykle poukrywane są w miejscach, które są trudno dostępne.

W grze dostępne są achievementsy. Jest ich naprawdę dużo, dzięki czemu nie można się nudzić. Są swego rodzaju motywatorami do dalszej zabawy ;) Szczerze polecam – fantastyczna przygoda w kolorze ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button