Dragon Mania – mobilna smocza kraina

Jeżeli tematyka smoczych krain nie wydaje Wam się dziecinna, gra Dragon Mania bez dwóch zdań Was zainteresuje. Być może mieliście styczność już z wieloma tego typu produkcjami, wiedzcie jednak, że tę z tego wpisu nie stworzyło byle jakie studio, a znane i uznane Gameloft. Warto może więc po raz kolejnej dać szansę „smoczej” strategii, nawet jeśli kilka razy się na podobnych zawiodło?

W grze Dragon Mania mamy szansę stworzyć własną, wymarzoną przez nas, krainę smoków. Jak to zwykle bywa w tego typu produkcjach, początkowo jesteśmy skazani na hodowanie jedynie mało cennych okazów. Wraz z naszym postępem w grze mamy jednak coraz więcej możliwości, a co za tym idzie – zabawa robi się coraz lepsza!

Jak przystało na produkt mobilny znanego studia, Dragon Mania oferuje graczom aż 50 gatunków smoków. To całkiem sporo, biorąc pod uwagę, że niektóre strategie nie mogą pochwalić się liczbą nawet o chociażby połowę mniejszą. Każde ze wspomnianych stworzeń posiada charakterystyczne dla siebie zdolności. Tylko od nas zależy, jakie typy smoków będziemy chcieli najbardziej hodować.

Oprawa graficzna prezentuje się bardzo dobrze. Kraina smoków wygląda tak jak powinna – jej bajkowy wygląd potrafi spowodować, że zapominamy o otaczającej nasz rzeczywistości. Dźwięki też są miłe dla ucha. Niestety, wszystko psują mikropłatności, które – jak to zwykle w przypadku Gameloftu – występują niemalże na każdym kroku, co nie jest z pewnością plusem aplikacji.

Dragon Mania do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button