Dragon Hills – smocza jazda z miłości do księżniczki

Dragon Hills to gra autorstwa polskiego studia Rebel Twins. Coraz częściej spotykam się z tym, że polskie produkcje nie są utrzymane w ojczystym języku. Angielski to język teoretycznie uniwersalny, ale przecież nikt nie ma obowiązku go znać. Decydując się na rodzimą apkę, powinniśmy dostawać produkt z polską wersją językową. Twórcy Dragon Hills na szczęście wzięli pod uwagę tę opcję i oferują nam produkt na full wypasie :)

Księżniczki zwykle kojarzą się z książętami. Tym razem będziemy zmuszeni do połączenia pięknej i zadbanej istoty płci żeńskiej z wielkim i strasznym smoczyskiem. Wściekła księżniczka postanowiła zemścić się na swoim niewiernych żołnierzach i pokazać im gdzie raki zimują. Zasiadając na smoku, niszczy wszystko, co napotka na swojej drodze.

Akcja gry toczy się w pofałdowanej i pełnej niebezpieczeństw wiosce. Największymi wrogami smoka są wszędobylskie kolce, pułapki i strumienie czerwonej lawy. Pędząc, należy unikać bliskich spotkań z nimi, by nie musieć płacić za ,,ożywianie”.

Sterowanie smoczyskiem jest proste, bo odbywa się jedynie przy pomocy dotykania ekranu. Cała zabawa polega na takim wykonywaniu skoków, by uzyskać maksymalne zniszczenia, zdobyć dużo fantów w postaci pieniążków i jak najdłużej utrzymać się ,,na fali”.

Smok ma ograniczoną ilość żyć i może być ulepszany w sklepie dla gracza. Walutą są pieniążki zbierane podczas gry, a efektem – silniejszy i bardziej uzbrojony smok.

Grę polecam wszystkim, którzy lubią zręcznościówki. Świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Tak bardzo lubię, że zostawiam Was samych z decyzją i uciekam do testów po testach :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Dragon HillsCezary RajkowskiGames14,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button