Dracula Twins – platformówka do zgarnięcia za darmo na iOS

Podczas tworzenia wczorajszego AppSale’a nie udało mi się znaleźć produkcji Dracula Twins. Na szczęście dziś nadrabiam zaległości i oświadczam, że genialna, retro-platformówka jest przeceniona i można ją nabyć za darmo w AppStore. Poprzednia cena aplikacji to prawie dwa dolary, więc spieszcie się z pobieraniem :)

W grze wybieramy sobie jedną z trzech postaci: dziewczynkę, chłopca, bądź zielonego rudzieca wyglądającego na zombie. Tak czy inaczej, wkraczamy do świata Draculi. Przemierzając dziwne korytarze zamczysk, pokonujemy niebezpiecznych rywali, by w końcu przejść do kolejnej planszy i w efekcie uwolnić porwanego kolegę.

Produkcja jest platformówką opartą na najprostszym sposobie sterowania – strzałki i dwa okrągłe przyciski na ekranie sprawiają, że czujemy się, jakbyśmy grali na starych, dobrych konsolach. Jeden guzik odpowiada za skok, drugi natomiast za atak (atakiem jest wyrzucenie czaszki we wroga).

Na planszy zbieramy złote monety, czaszki, power-upy i litery tworzące wyraz ,,twins”, czyli bliźniaki. Za zdobycie takiego słowa dostajemy dodatkowe punkty, dzięki którym później mamy okazję za zakup fajnych ulepszeń.

W grze znajdziemy bardzo ciekawe power-upy, a śród nich przebrania. Decydując się na dziewczynkę, możemy odszukać na tasie specjalną, różową głowę (wyglądającą jak Myszka Mickey), by przemienić się w jeżdżącą na rolkach słodką lalę.

Musze przyznać, że gra przeniosła mnie do czasów dzieciństwa i bardzo przyjemnie nastroiła na cały dzień. Fakt że obecnie jest przeceniona działa zdecydowanie na jej korzyść. Pewnie bez sprawdzenia w ciemno bym nie kupiła gierki, a teraz, kiedy mogę ją obejrzeć w pełnej krasie, zdecydowanie mogę polecić jej zakup nawet wtedy, gdy cena wróci do normy.

Póki co pobieramy, bo oszczędzamy dwa dolary! :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button