Doomsday Preppers – przygotuj się na koniec świata!

W grze Doomsday Preppers od G5 przyjdzie nam budować bunkry na siebie i swoich przyjaciół w oczekiwaniu na … koniec świata. Plusem aplikacjami jest to, że posiada wbudowaną polską wersję językową, dzięki czemu dużo przyjemniej spędza się czas. Pierwszym naszym zadanie jest stworzenie postaci. Możemy dowolnie ubierać bohatera, bądź skorzystać z losowania.

Gra posiada wyjątkowo rozwinięty samouczek zbudowany z 30 etapów. Początkowo przychodzi nam zbudować głównemu bohaterowi schron pod ziemią i znaleźć mu miejsce do pracy. W tym celu należy otworzyć kolejne piętro. Przy pomocy specjalnej windy, przewozimy mieszkańców pomiędzy kolejnymi pomieszczeniami.

Z czasem musimy zadbać o to, by mieszkańcy mieli przypisane określone zadania do wykonania, by bunkier był w 100% samowystarczalny. Podczas gry zbieramy sztabki złota. Przydają się one do otwierania kolejnych pomieszczeń. Nie zawsze jednak możemy za nie wszystko dostać. Jak to zwykle bywa w grach strategicznych, istnieje luksusowa waluta (niebieskie diamenty), za którą możemy wszystko.

Spotkamy się z czasem oczekiwania na budowy pokoi. W takich sytuacjach przydają się właśnie kryształy. Podobnie możemy ich użyć do ,,skipnięcia” niektórych zadań, czy ulepszania.

Gra jest naprawdę ciekawa i godna polecenia. Wydaje mi się że spodoba się większości naszych Czytelników. Polecam zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Fajnie, ciekawie i nowocześnie.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button