Demotywatory – mobilna wersja demotów

Demotywatory to chyba jedna z najbardziej popularnych stron internetowych z prawdami życiowymi i zabawnymi obrazkami. Na każdym kroku możemy się spotkać z demotami wstawionymi przez innych użytkowników. Nawet media przechwyciły fenomen tego portalu i w swoim programach posiłkują się aktualnymi demotowymi trendami.

Aplikacja studia MMG rozchodzi się jak świeże bułeczki. Każdy chce mieć na swoim przenośnym urządzeniu swój ulubiony portal, dzięki któremu każdego dnia będzie miał zapewnioną rozrywkę. Bądźcie na bieżąco z nowościami i najlepszymi tekstami z internetu,

Nie będę Was zanudzać opisem aplikacji. Każdy wie, czym są demoty, dlatego skupię się jedynie na możliwościach programu. Jeżeli macie dość reklam i zacinania się strony, przerzućcie się na mobilną apkę – działa szybciej, a obsługa jest wygodniejsza.

Po uruchomieniu Demotywatorów, od razu wbijamy się na stronę główną, na której możemy przeglądać zaakceptowane przez moderatorów demoty. Aby przewinąć obrazek na kolejny, wystarczy przeciągnąć palcem w lewo. W ten sposób bardzo szybko i prosto poruszamy się po programie.

Pod każdym obrazkiem widnieje czerwony pasek, dzięki któremu możemy oceniać demota, używając plusa, bądź minusa, udostępniać znajomym zdjęcie, komentować wszystko, na co mamy ochotę, oraz łączyć się za pomocą Facebooka, klikając ,,Lubię to”.

W zakładce z lewej strony możemy wybrać trzy zakładki. Jedną z nich jest strona główna, drugą poczekalnia, czyli obrazki, które czekają na moderację, oraz top – najlepsze z najlepszych. W ostatnim przypadku decydują użytkownicy. Demot dostaje się do zakładki ,,TOP”, jeżeli zebrał największą liczbę polubień.

Jeżeli wyjątkowo spodoba Wam się jakiś obrazek, możecie zapisać go na rolce swojego aparatu i zachować dla siebie. Wygoda korzystania z narzędzia jest bardzo duża. Stwierdziłabym nawet, że nieporównywalna z przesuwaniem suwaka na stronie internetowej.

Jeżeli jesteście fanami Demotów, ta aplikacja to totalny ,,must have”. Nie zajmuje wiele miejsca, a umożliwia dostęp do świetnej rozrywki w każdej chwili – w autobusie, tramwaju, czy na nudnej lekcji w szkole.

Pobierz Demotywatory za darmo w AppStore (bannej poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button