Dayframe – Android ramką cyfrową

dayframeDayframe to dość ciekawy pomysł. Polega on na tym, że podpinamy sobie tablet do ładowarki (bardzo ciekawym sposobem jest także wstawienie go do stacji dokującej o ile takową posiadamy) i staje się on pełnoprawną ramką cyfrową jak te, które spotkać możemy w sklepach i nikt ich niestety nie kupuje. Bo w sumie w jakim celu.

Program na bieżąco zbiera zdjęcia z popularnych streamów Flickr, Instargam, 500px oraz kilku innych, plus te, które dodamy sami – choćby z facebooka czy dropboxa, a także z naszej pamięci wewnętrznej. Pierwsze, co właśnie trzeba zrobić to dodać źródła zdjęć do programu. Jeśli ich nie dodamy, to program ściągnie zdjęcia o wybranych przez nas kategoriach proponując nam odpowiednie kanały na podstawie naszych preferencji. Aplikacja wyświetla wszystkie uzbierane fotografie w pokazie slajdów.

Podczas oglądania zdjęć możemy poruszać się do przodu i do tyłu, podzielić się fotografią z innymi oraz uruchamiać odpowiednie aplikacje, czy po prostu lubić odpowiednie zdjęcia logując się do danych serwisów społecznościowych. Możemy wybierać sobie w ustawieniach które z elementów chcemy wyświetlić albo ukryć – włączając w to pasek powiadomień, który może pokazywać się tylko gdy pojawi się jakaś notyfikacja.

Aplikacja jest w pełni darmowa i działa dobrze, choć niestety nie widzę jakiegoś konkretniejszego zastosowania niż tylko ciekawy wygląd na półce. Twórcy planują nowe dodatki dla wersji Prime, a ceny jej nie są jeszcze znane.

Za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button