Words of Wonder – słowna gra od Disneya

Lubicie wszelkiego rodzaju produkcja stworzone przez Disneya? W takim razie na pewno zadowoleni będziecie z faktu, iż wspomniana wytwórnia wydała ostatnio nową aplikację. Nazywa się ona Words of Wonder i dostępna jest w Google Play całkowicie za darmo.

word1

Words of Wonder przychodzi nam pomóc pewnej sowie rozwiązywać słowne łamigłówki. Zabawa polega na tym, że na planszy pojawia się rozsypanka liter, a my musimy układać z nich przeróżne wyrazy. Poza zwykłymi tabliczkami z literkami w grze dostępne są także różnego rodzaju bonusowe elementy, dzięki którym możemy – na przykład – podwoić liczbę punktów.

Obecnie opisywana produkcja oferuje nam 150 leveli do przejścia. Każda z plansz umiejscowiona jest w bajkowym świecie stworzonym przez Disneya, tak więc miłośnicy kreskówek tej wytwórni będą na pewno zadowoleni. Co więcej, autorzy Words of Wonder zapowiadają, że wkrótce pojawi się jeszcze więcej plansz. Zabawy będzie więc co nie miara.

word

Aplikacja Words of Wonder zawiera sporo opcji społecznościowych. Możemy w niej zalogować się na Facebooka i śledzić poczynania naszych znajomych, a nawet porównywać ich wyniki z tymi, jakie udało się nam osiągnąć.

Pod względem audiowizualnym Words of Wonder to naprawdę dobra produkcja. Levele wyglądają niezwykle bajkowo i kolorowo, a dźwięki stoją  na wysokim poziomie. Z racji tego, że gra jest w angielskiej wersji językowej – Wasze dzieci raczej zadowolone nie będą. Ale może Wy spróbujecie swoich sił?

Words of Wonder dostępna za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button