Darmowe rozbudowane managery plików dla systemu iOS

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała darmowe rozbudowane managery plików dla systemu iOS. Oprócz tego opowiedziała o aplikacji „Versus”, która może się okazać całkiem przydatna np. podczas planowania zakupu nowego sprzętu elektronicznego oraz „ZEDGE” – bardzo popularnym programie oferującą nam masę dopracowanych tapet i dzwonków.

Aplikacja „Versus” ma dostęp do szerokiej bazy produktów i dzięki niej możemy je ze sobą wygodnie skonfrontować. Po otwarciu programu w jego oknie głównym znajdziemy tylko dwa pola, które należy uzupełnić nazwami produktów do porównania. Następnie aplikacja wyświetli zdjęcia i inne cenne informacje o poszukiwanych przez nas sprzętach.

20140606-oa-odc-88.Still009

„ZEDGE” to jeden z najpopularniejszych programów z dzwonkami i tapetami. W jego bazie znajduje się ponad 8 milionów plików, więc jeśli znudziliście się już tłami i dźwiękami standardowo oferowanymi przez system Android, to może warto do niego zajrzeć.

W pojedynku spotkały się natomiast darmowe rozbudowane managery plików dla systemu iOS: „File Manager & Browser App” i „Documents 5”. Dzięki nim możemy wygodnie zarządzać nie tylko naszymi plikami na dysku, ale również tymi w „chmurze”.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close