Crazy Doctor – zabawa w doktora nie dla dzieci!

Gra, która nie ma ograniczeń wiekowych, teoretycznie nadaje się dla każdego. W przypadku Crazy Doctor powinna być informacja, że nadaje się dla osób, które ukończyły 18 rok życia. Dlaczego? Pobierzcie grę, pomacajcie trochę pacjentkę, a usłyszycie coś, co skojarzy Wam się jednoznacznie.

Kiedy testowałam grę, mój narzeczony krzywo na mnie patrzył. Nie był to wzrok zdziwienia, raczej przerażenia. To, co leciało z głośników, można  by było podłożyć do nie jednego filmu pornograficznego. Nie zmienia to jednak faktu, ze aplikacja studia CanadaDroid jest zabawna.

ope

Teoretycznie nasz szalony doktor leczy pacjentów w dość niekonwencjonalny sposób, gdyż za pomocą pił, wiertarek i innych narzędzi, które częściej widujemy w garażach samochodowych, niż w gabinetach lekarskich. Praktycznie nie do końca wiem, czy jest to interna (jak jest napisane na drzwiach), czy gabinet ginekologiczny.

Zaczynamy od mężczyzny – na szczęście nie wydaje on tak jednoznacznych dźwięków, jak kolejna pacjentka. Nie mamy określonej taktyki leczenia. Bierzemy do ręki wszystkie narzędzia jakie mamy i zaczynamy zabawę. Niektóre przedmioty umożliwią rozcięcie ciała, inne wyciągnięcie ciał obcych ze skóry, a jeszcze kolejne wypalanie dziur.

Trzeba przyznać, że gra jest dość zabawna, jednak zdecydowanie nie oddałabym jej w ręce dziecka. Być może to ja jestem jakaś skrzywiona, ale dźwięki, jakie wydaje chora kobieta są dość … ohhhh, ahhhh, ooooo, oooo … seksualne. Niekoniecznie dziecko powinno je słyszeć.

ope2

Jeżeli lubicie bawić się w doktora, możecie bez przeszkód pobrać grę za darmo i dobrze się bawić. Główny bohater jest dość specyficznym człowiekiem, przez co jego praca jest wyjątkowo interesująca.

Oprawa graficzna jest całkiem niezła, czego nie mogę powiedzieć o efektach dźwiękowych. Jako wielka fanka medycyny, chętnie testowałam produkcję. Mnie sprawia przyjemność gmeranie w ludzkich wnętrznościach. Jeżeli jednak boicie się krwi, lepiej sobie odpuśćcie.

Jestem pewna, że ze względu na wspomniane efekty dźwiękowe, gra będzie miała bardzo dużo pobrań ;) Zapraszam więc pełnoletnich Czytelników do pobierania i testowania możliwości gry – nie tylko efektów dźwiękowych! :)

Pobierz grę za darmo w AppStore.

3 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button