Conveyor Deli – rzucaj w klientów … kanapkami!

Conveyor Deli to gra, którą znalazłam na jednym z portali zrzeszających fanów gier zręcznościowych. Po krótkich testach stwierdziłam, że właśnie czegoś takiego nasi Czytelnicy potrzebują. Być może opisywana gra nie należy do kategorii ,,play all day”, ale z pewnością świetnie wypełni krótkie chwile nudy w ciągu dnia.

Studio Gametapas postawiło na gastronomię. Aplikacja nie posiada mikropłatności – zaczynamy zabawę w knajpie z szybkim jedzeniem i w niej również kończymy swoją przygodę. Nie zmienia się nic, poza ilością klientów, pojemnością portfela i zasobnością kosza na zakupy.

Celem gracza w Conveyor Deli jest … wydawanie kanapek klientom. Kelner stojący na na środku stołu jest odpowiedzialny za przyznawanie pożywienia gościom. Niestety, nie może się zbytnio zbliżyć do ludzi. Jedynym sposobem na podawanie im dań jest ślizganie ich po blacie w odpowiednim tempie.

Klienci są usadzeni przy stole obok siebie, bądź z pewną przerwą. Skoro to my dozujemy prędkość rzucania kanapek, musimy również brać pod uwagę położenie talerzy. Goście robią się wściekli, kiedy nie dostaną tego, co zamawiali. Jeżeli na lewą stronę ekranu przejedzie pusty talerzyk, możemy pożegnać się z ludziem, który właśnie nas odwiedził.

Na zabawę mamy trzy minuty. W tym czasie staramy się zatrzymać jak największą ilość klientów, zarobić maksymalnie dużo i nie dać się pokonać prędkości. Jest to zdecydowany must have dla fanów szybkich rozgrywek. Ładnie, sprawnie i wciągająco. Lecz na krótko.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button