Fallin Love – miłość ponad grawitację

Fallin Love to gra zręcznościowo – logiczna, w której przychodzi nam dopełnić miłości między dwojgiem kwadratowych bohaterów. Waszmość pragnie przypodobać się swojej ukochanej i przybiera różne postaci. Czasem na planszy nakłada wąs, innym razem koronę, a w jeszcze innych okolicznościach przychodzi mu założyć … kosmiczny skafander. Wszystko dla swojej księżniczki, która dzielnie dopinguje ukochanego.

W grze od Bulkypix może zebrać za każdy poziom 3 serduszka. Pierwsze dwa levele wydają się być żartem w porównaniu do trudności, jakie sprawiają nam kolejne plansze. Cała produkcja opiewa na 4 epizody. W każdym znajdziemy masę poziomów, co w sumie da nam trochę ponad 70 plansz.

Kobieta, jak to kobieta – zmienną jest. Taka jest również nasza bohaterka – zmienia zdanie co do wyglądu idealnego mężczyzny, a biedny kwadratowy stworek pragnąc się przypodobać miłości, zmienia się na jej skinięcie palca. By dostać się do zielonych drzwi, musi najpierw pokonać trudne labirynty pełne niebezpiecznych klocków, kolców, czy potworów.

W ostatecznym rozrachunku wystarczy zebrać jedno serduszko i specjalny planszowy gadżet, by przejść dalej. Ilość zebranych serc jest jednak istotna, bo dopiero po złapaniu określonej ich ilości (np. 20), jest możliwy do odblokowania kolejny epizod.

Gra zapewne przyciągnie przed ekrany bardzo dużą ilość graczy. Jest żartobliwa, bardzo ładnie wykonana i pełna radości i miłości. Lekkość całości trochę ,,rujnuje” poziom trudności niektórych etapów, lecz to akurat w tym przypadku jest wielkim plusem zachęcającym do ciągłego działania.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button