Colorfy – poczuj, co to relaks!

Słyszeliście kiedyś o kolorowankach dla dorosłych? Ten sposób spędzania wolnego czasu i relaksowania się po ciężkim dniu, obecnie bije rekordy popularności. Wydaje Wam się, że to dziecinada? Macie rację, wydaje Wam się :)

Cała aplikacja została podzielona na dwa światy. Pierwszy to miejsce, gdzie można malować, drugi natomiast to tworzenie własnych baz do koloryzacji.

Darmowa wersja oferuje całkiem sporo fantastycznych kolorowanek o różnych poziomach trudności. Użytkownik może swobodnie wybierać narzędzia i barwy i zapisywać gotowe dzieła w dowolny sposób.

Druga część aplikacji przeznaczona jest do tworzenia własnych obrazków do wypełnienia. Przelanie naszej wyobraźni do apki odbywa się na 3 sposoby: poprzez zrobienie zdjęcia i przeformatowanie go z poziomu aplikacji, samodzielne rysowanie na czystym tle, bądź importowanie gotowego obrazka.

Zabawa jest tak fantastyczna, że można się w niej zatracić całkowicie. Wykupienie płatnej wersji daje ogromną ilość profitów, dlatego warto o tym pomyśleć, kiedy na dobre zakorzenimy w sobie miłość do kolorowanek dla dorosłych :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button