Circles – łamigłówka inna niż wszystkie

Gier, w których z planszy usuwa się kolorowe bloczki, jest ogromny wybór. Na szczęście można jeszcze znaleźć mobilną łamigłówkę nieco inną od wszystkich. Jedną z takich produkcji jest Circles, o której napiszę Wam więcej w dalszej części tego wpisu.

Zadaniem gracza w Circles jest usunięcie wszystkich kolorowych kółeczek znajdujących się na planszy. W jaki sposób tego dokonujemy? Przy pomocy innych elementów planszy o owalnym kształcie. Problem jest tylko jeden. Każde kółeczko potrafi poruszać się tylko w jedną stronę. Musimy zatem tak przemyśleć ruch, by przy pomocy jednego tapnięcia zaliczyć jak najwięcej usunięć i jednocześnie „pokonać” kolorowy element.

W każdym levelu zdobywamy punkty, które pozwalają nam na „wskoczenie” do listy najlepszych wyników. Niestety, autorzy Circles nie umożliwi nam rywalizacji z innymi graczami. Pozostaje więc jedynie walka z samym sobą bądź znajomymi, którym pozwolimy pograć na własnym telefonie.

Jak przystało na grę logiczną, produkt mobilny Snowy’s Apps nie urzeka nas grafiką. Nie oferuje również dobrych efektów dźwiękowych. Tak naprawdę w ogóle ich nie oferuje. Jeżeli zatem nie potraficie grać w całkowitej ciszy, przed włączeniem Circles powinniście uruchomić odtwarzacz i playlistę ze swoimi ulubionymi utworami muzycznymi.

Autorzy gry z tego wpisu przygotowali dla nas trzy motywy graficzne. Na samym początku dostępny jest tylko jeden. Aby odblokować inne, na przykład te, dzięki którym kółka zamieniają się w kwadraty, należy uzyskać odpowiedni wynik punktowy (to znaczy usunąć konkretną liczbę elementów).

Circles pobrać można całkowicie za darmo z Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10 (za wyjątkową oryginalność)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button