Bump Race – wycigi kwadratowych głów

W poszukiwaniu nowości w AppStore, natrafiłam na produkcję z języku polskim, która zwie się Bump Race. Gra jest wyścigówką z kwadratowymi głowami w rolach głównych. Wielkim jej plusem jest polska wersja językowa pozwalająca na zrozumienie wszystkich zasad osobom, które z angielskim są na bakier.

W grze możemy zdecydować o trybie rozgrywki. Dostępny jest single i multiplayer dla dwóch graczy. Kolejnym zadaniem jest wybranie kariery, własnej gry, bądź bicia rekordów.

Kariera to klasyczne przechodzenie kolejnych poziomów i zbieranie określonej wcześniej ilości bramek. Własna gra to to samo, tylko z ustaleniem ilości bramek, przeciwników, poziomu trudności, oraz rozgrywki.

Akcja gry toczy się na pagórkach. Rywalizujemy z ,,osobistościami” o kwadratowych twarzach. Zasada jest prosta: osoba będąca na początku zespołu pędzi najwolniej, bo napotyka duży opór powietrza. Każdy kolejny radzi sobie dużo lepiej z przyspieszeniem.

Zadanie gracza ogranicza się do pacania w ekran w celu oddania skoku nad przeciwnikami i osiągnięcie pierwszeństwa. Ważne jest zaliczanie bramek – najlepiej robić to, będąc na czele.

Dzięki power-upom w apce, jesteśmy w stanie załatwić rywali niekoniecznie w grze fair. Dysponujemy rakietą, którą wystrzeliwujemy w rywala, którego chcemy spowolnić. Płaszczyk niewidzialności przydaje się podczas ataków, byśmy to właśnie my nie oberwali.

Mnie najbardziej przypadł do gustu tryb eliminacji – czuć w nim rosnący poziom adrenalinki. Zabawa polega na tym, że osoba która jako ostatnia przekroczy linię bramki, odpada. Wygrywa ten, kto pokona wszystkich przeciwników.

Produkcja Jakuba Dziworskiego spodobała mi się na tyle, że zdecydowanie pozostawię ją na swoim urządzeniu. Ładnie wykonana, prosta i bardzo wciągająca. Polecam! Szczerze polecam – wszystkim grupom wiekowym niezależnie od upodobań tematycznych.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button