Mechanic Mike 3 – Twój własny warsztat dla dużych maszyn

Gra Mechanic Mike 3  dostępna jest obecnie jedynie na urządzenia z nadgryzionym jabłuszkiem. Użytkownicy Windows Phone i Androida pewnie plują sobie w brodę, bo darmowa wersja produkcji ma naprawdę sporo do zaoferowania. Jako kobieta tak wkręciłam się w grę, że chyba jeszcze do niej powrócę! Na uwagę zasługuje fakt, że grupa wiekowa odbiorców to 5-10 lat :) Z doświadczenia jednak wiem, że tego typu produkcje bardzo często znajdują się na smartfonach życiowych weteranów :P

Dostajemy do dyspozycji warsztat, do którego przywożone są zepsute maszyny. Do naszych zajęć należy przede wszystkim wysłanie specjalnego wózka po zmotoryzowanego inwalidę, a następnie kompleksowe zajęcie się problemem.

Jak już wspominałam na wstępie, klientami są właściciele dużych pojazdów. Ich maszyny albo uległy awarii, albo spotkały się z przeszkodami ruchu drogowego. Tak czy inaczej – do nas należy dopełnienie wszystkich obowiązków, by maszyna wyjechała ze sklepu piękna i zdrowa.

Zanim przejdę do czynności wykonywanych przy poszczególnych sprzętach, wspomnę tylko o możliwościach ulepszania swojego warsztatu i pojazdów w nim działających. Użytkownicy darmowej wersji gry nie skorzystają ze wszystkich możliwych narzędzi, jednak i tak dostaną fajne gadżety zamienne.

Nasza firma zajmuje się wymianą opon, świateł, wyklepywaniem blach, zamianą, bądź ulepszaniem części pojazdów, spawaniem kabli, skanowaniem silnika, napełnianiem zbiorników, myciem i wieloma innymi zadaniami. To dzieje się w pierwszej i drugiej fazie naprawy. Trzecia opcja to typowe puszczenie wodzy fantazji – malowanie, ,,szprejowanie” i dopieszczanie.

Tak wykonana maszyna trafia do właściciela, który za wykonaną pracę pozostawia nam pewną ilość złotych monet. Te przydają się do zakupu sąsiednich gruntów, bądź wspomnianego już ulepszania sprzętów.

Podsumowanie nie jest takie oczywiste – gra jak najbardziej mi się podobała, jednak z czasem zrobiła się trochę monotonna. W końcu ileż można wymieniać takie same części (z czasem już się zadania powtarzają). Może tłumaczeniem będzie fakt, że produkcja studia Kids Fun Club jest przeznaczona dla maluchów? :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button