Bouncy Seed – złota zręcznościówka

Dobrych zręcznościowych pozycji jest na lekarstwo w Play, lecz ostatnio przeżywają one swoją złotą, płodną jesień, jakkolwiek by to zabrzmiało. Przepełnione prostą mechaniką i kolorowymi grafikami stanowią gratkę dla dużych i małych. Do nich można zaliczyć też przygodę skaczącego nasionka.

Bouncy Seed jest aplikacją, która wyszła spod rąk programistów ze studia MYBO Limited. Naszym zadaniem w niej jest pomóc ziarenku w pokonaniu jak największej odległości, zbierając setki monet, zanim spadnie do rzeki. Dokonujemy tego, rysując pod spadającym bohaterem trampoliny, od których będzie się odbijać dalej. Prosty pomysł znów staje się wciągający- rysowanie dłuższych trampolin nie ma sensu, gdyż postać się od niej słabiej odbija. Po drodze zbieramy monety, które zwiększają końcowy wynik i można je później wymienić na dodatkowe power up’y,  zwiększające skoczność, szybkość i dystans, jaki pokonuje nasze urocze ziarenko. Prócz monet na naszej drodze znajdziemy także dodatkowe moce, takie jak tęcze, które zwiększają siłę odbicia naszej trampoliny, czy też ptaki, które dają nam chwilowy dopalacz.

Technicznie gra wygląda ślicznie. Kolorowa i żywa grafika idealnie komponują z ciekawym motywem muzycznym. Zarówno nasz uśmiechnięty i radosny bohater, jak i tło oraz monety zostały wykonane dokładnie. Gra nie tnie się, wszystko działa płynnie, jedynym problemem jaki napotkałem jest sterowanie- czasem gra nie wykrywa dotyku, przez co ziarenko ląduje w wodzie.

Ogólna ocena to 8/10 – idealna gra dla dzieci, grało mi się w nią bardzo przyjemnie, mimo drobnych utarczek z sterowaniem.
Za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button