Bouncy Bits – rozskakany człowiek-kwadrat

Twórcy mobilnych gier ostatnio skupili swoje pomysły na grach z kategorii ,,tap tap”. Bouncy Bits to kolejna propozycja, w której nie robimy nic innego jak pacamy w ekran, robiąc bez przerwy to samo. Skakanie po kres naszych sił – czy to może się udać? Zobaczymy.

Głównymi bohaterami gierki są postaci sprasowane do kwadratowych gabarytów. Wśród nich znajdziemy kilku ludzi (na przykład rudowłosy chłoptaś), a także zwierzęta. Nie różnią się od siebie niczym, poza wyglądem i – oczywiście – kosztami. Niektórych bohaterów dostajemy za darmo, na innych musimy zarobić, a jeszcze inni zarezerwowani są tylko do systemu mikropłatności.

W trakcie podróży po różnych platformach (zamkowych, piaskowych i innych), przychodzi nam omijać przeszkody w postaci figur geometrycznych. Robimy to poprzez skakanie z wypracowanym impetem – raz wyżej, raz niżej, raz dalej, raz bliżej.

Gramy tak długo, jak pozwoli nam na to siła woli. W trakcie skoków zbieramy złote monety, za które możemy kupować skrzynki z bitami. Zakupiony bit wchodzi do gry i uprzyjemnia nam zabawę. Warto wspomnieć o tym, że monety zbiera się naprawdę monotonnie, bo nie są rozsypane co dwa centymetry.

Co prawda w produkcji studia PlaySide nie występują życia, jednak mam wrażenie że gracz i tak po kilku podejściach daje sobie spokój, bo najnormalniej w świecie jest wkurzony.

Mimo wszystko, gra prezentuje się bardzo ładnie i potrafi wciągnąć. Jeśli tylko nie macie bardzo słabej woli i lubicie kwadratowe produkcje, pobierajcie :) Fajnie, ładnie i… bardzo trudno.

icon
Bouncy BitsPlaySide Studios PTY LTDGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button