Bouncing Square – Boombit kolejny raz w świecie kwadratów

Co powiecie na gierkę, w której zarówno na pierwszym planie, jak i na drugim są… kwadraty. Aplikacja autorstwa Boombit to świetny sposób na kibelkowy relaks. Nie ma co się oszukiwać – 15 minut to maksimum ile można poświęcić jednorazowo na Bouncing Square.

screen640x640

Zasady gry są proste, bowiem są wytłumaczone w języku polskim. Do dyspozycji graczy oddano dwa tryby (trzeci jest płatny): single i multiplayer. Osobiście najbardziej podoba mi się opcja gry dla pojedynczego zawodnika, bowiem nie muszę czekać na efekty.

W trakcie skoków zbieramy diamenty. Za nie możemy kupować nowych bohaterów. Ci nie różnią się od siebie niczym innym, poza wyglądem, ale zawsze to jakaś odmiana.

Naszym celem w grze jest dotarcie jak najdalej, a przede wszystkim zaliczenie checkpointów. Te pojawiają się co pewien czas. Istnieją zasady, których musimy się trzymać. Omijamy czerwone bloczki, pojedynczo skaczemy na pomarańczowych (zanikają), fioletowe poruszają się pod nami, natomiast po niebieskich możemy skakać do woli (to znaczy do czasu, aż nas nie zepchnie poruszająca się wciąż plansza).

Sterowanie opiera się na dotykaniu i przytrzymywaniu ekranu w celu wykonania krótszego, bądź dłuższego skoku. Tryb multiplayer oferuje zabawę wieloosobową przy pomocy Facebooka, Tweetera, bądź dowolnego gracza z całego świata. Pobieramy :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button