Bloons TD Battles – wytęp wroga

Jeżeli macie ochotę na grę strategiczną, która dopieszczona jest śmiesznymi efektami balonowymi, powinniście być zainteresowanie recenzją Bloons TD Battles. Wojnę na balony czas zacząć!

Na czym polega nasze zadanie w opisywanej grze? Zasadniczo wygrywamy bitwę w momencie, w którym wyniszczymy życia wrogów do zera. W jaki sposób możemy za pomocą balonów kogokolwiek zabić? Oto jest pytanie! Twórcy aplikacji stwierdzili najwyraźniej, że im mnie rozlewu krwi, tym lepiej. I chwała im za to.

Podczas walki, rozszerzamy swoje małpie wojska (bo właśnie z małp składają się nasi żołnierze) i budujemy dodatkową ofensywę w postaci m.in. armat. Dzięki wojowniczym zwierzakom, możemy obronić się przed balonami, kierowanymi w nasza stronę. Aby dostatecznie ochronić się przed napaścią, wyposażamy naszych podwładnych w odpowiedni ekwipunek (miecze, specjalne strzały), który umożliwia niszczenie nadlatujących czerwonych bomb. W shopie możemy dokupić balony, którymi bombardujemy przeciwnika – taką serię mało kto przetrwa.

Dzięki specjalnym budynkom, wojownicy mogą lekko odetchnąć. Wyrzutnia gwoździ sprawdza się świetnie w przypadku intensywnego ataku na nasz zespół.

Podczas gry zbieramy punkty i pieniądze. Punkty umożliwiają awans do kolejnego poziomu, złote monety natomiast dają szansę na zakup odpowiednich fantów.

Jeżeli ktokolwiek powie, że gra strategiczna, w której naszym zadaniem jest zabicie wroga, musi oznaczać rozbryzganą na planszy krew, jest w błędzie. Opisywana aplikacja jest tego dostatecznym dowodem. Oby było więcej tego typu krwawych zamienników.

Pobierz Bloons TB Battles za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button