Blipper – korzystaj z serwisu Blip w smartfonie

Posiadasz konto na polskim odpowiedniku popularnego Twittera, czyli serwisie Blip.pl? Jeżeli tak, to na pewno ten wpis Cię zainteresuje i powinieneś go przeczytać. A wszystko to dlatego, że opiszemy tutaj aplikację Blipper, która kilka dni temu doczekała się kolejnej aktualizacji i przypomniała nam o tym, że polskie serwisy społecznościowe wcale nie muszą być gorsze od zagranicznych.

Wiemy, że chodzą na świecie osoby, które do serwisów typu Twitter mają bardzo sceptyczne podejście i uważają, iż informowanie ludzi o tym, co robimy jest czystą głupotą. Z drugiej jednak strony w ostatnim czasie widać na stronach pokrewnych Twitterowi coraz większy ruch, co sprawiło, że wręcz musieliśmy wspomnieć na łamach naszego blogu o serwisie Blip.pl i jego naprawdę dobrze przygotowanym Blipperze, który aktywnym „informatorom” potrafi bardzo ułatwić życie.

Opisywana przez nas aplikacja już od pierwszego uruchomienia dobrze się prezentuje. Interfejs jest kolorowy i – co najważniejsze – bardzo przejrzysty. Dzięki temu już po dosłownie kilku minutach wiemy, co do czego służy i kiedy z tego korzystać. Jest to bez wątpienia ogromny atut Blippera, gdyż skomplikowane programy nie mają – według nas – racji bytu w obecnych czasach.

No dobrze, napisaliśmy o tym, że łatwo się w opcjach oferowanych przez Blippera połapać, lecz nie wspomnieliśmy tak naprawdę w ogóle, co ten program oferuje. A tego trochę jest. Oczywiście, aplikacja przede wszystkim umożliwia nam dodawanie postów do swojej tablicy w serwisie Blip.pl. Poza tym, można w programie znaleźć również opcję pozwalającą na zamieszczanie zdjęć na profilu, a także informowanie znajomych, skąd obecnie wysłaliśmy swoją wiadomość (opcję lokalizacyjną można wyłączyć).

Podczas testu programu bardzo byliśmy zadowoleni z faktu, iż Blipper oferuje również chat tekstowy z przyjaciółmi, który pozwala nam zaoszczędzić kilka złotych na sms-ach.Sporym atutem programu jest też bez wątpienia specjalny widget. Możemy go sobie umieścić na tapecie w swoim smartfonie i na bieżąco śledzić, najnowsze wpisy zamieszczone przez naszych znajomków. Naprawdę dobrze, że Blip o tym pomyślał!

Opisywany przez nas program jest darmowy. Można go pobrać z Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button