Bird Jump – pomóż ptaszkowi dotrzeć do gniazda

Mimo że gry polegające na skakaniu po różnych platformach mają już swoje lata i są pewnie starsze od niejednego naszego Czytelnika, nigdy nam się nie znudzą, tak samo jak zapewne innym graczom przeglądającym ofertę Google Play. Dlatego właśnie dzisiaj postanowiliśmy przygotować dla Was opis  produkcji Bird Jump, w której gracz wciela się w postać małego ptaszka próbującego dostać się do swojego rodzinnego gniazda.

Jak już wspomnieliśmy, Bird Jump opowiada historię sympatycznie wyglądającego ptaszka, który pewnego dnia przez przypadek wypada z gniazda i musi za wszelką cenę dostać się do swojej zaniepokojonej rodziny. Oczywiście, żeby nie było łatwo, nasz główny bohater nie potrafi latać, a więc wykonać zadanie może tylko i wyłącznie poprzez skakanie po platformach, co – jak zapewne większość z Was wie – nie należy do banalnych czynności.

Choć wydawać by się mogło, że w typowych grach platformowych w stylu Icy Towera nie można już wymyślić nic więcej, w Bird Jump można znaleźć kilka dość ciekawych elementów, których na próżno jest szukać w innych podobnych produktach mobilnych.

Przede wszystkim mamy tu na myśli ładnie prezentującą się oprawę graficzną. Nie jest ona bowiem w żaden sposób monotonna, dzięki czemu w opisywaną przez nas aplikację można grać dosłownie i przez kilkadziesiąt minut.

Na uwagę zasługuje także spora ilość plansz umożliwiających nam jeszcze większą frajdę związaną z pomaganiem ptaszkowi w dotarciu do rodzinnego gniazda.

Nie można też oczywiście zapomnieć o stworzonych specjalnie z myślą o grze różnego rodzaju przeszkodach, mających na celu utrudnianie życia naszemu żółtemu, skrzydlatemu przyjacielowi.

Mimo że Bird Jump naprawdę potrafi sprawić wiele radości, jest udostępniony w Google Play zupełnie za darmo. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak zachęcić Was do pobierania tworu studia  Words Mobile.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button