Beautiful Weather – wyjątkowo ładna aplikacja pogodowa

Aplikacji pogodowych jest bardzo dużo. Beautiful Weather to kolejna tego typu produkcja, którą postanowiłam Wam przedstawić ze względu na wyjątkowo ładny interfejs i dobrą sprawdzalność prognoz.

Autorzy – studio The Beautiful Weather Corporation stworzyli apkę, który nie dość, że jest miła dla oka, świetnie sprawdza się podczas podróży, oraz wyjątkowo zmiennych warunków. Zezwalając aplikacji na dostęp do danych lokalizacyjnych jest podstawą do wyznaczenia aktualnej prognozy. Plusem jest to, że narzędzie nie miesza się w lokalizacji i wyznacza dokładnie to miejsce, w którym aktualnie przebywamy, a nie na przykład Kraków, gdy jesteśmy w Wieliczce.

Aplikacja może być wykorzystywana w widoku pionowym, jak i poziomym. Dużo bardziej przypadł mi do gustu widok poziomy ze względu na podział ekranu na trzy części i wyjątkowo ładny wygląd. W trójpodziale znajdziemy pogodę na poranek, południe, oraz wieczór, co umożliwia zaplanowanie dnia w bardzo dokładny sposób.

Sterowanie jest bardzo intuicyjne – przesuwając palcem w prawo, lewo, w górę, bądź w dół, przechodzimy między prognozami 24-godzinnymi, kilkudniowymi, bądź aktualnym stanem pogodowym. Kolejną dość ważną rzeczą jest to, że aplikacja posiada wbudowany język polski.

W darmowej wersji produkcji znajdziemy jedynie dane dotyczące temperatury, wschodu słońca, oraz jego zachodu. Bardzo, ale to bardzo przypadł mi do gustu pomysł w wyznaczeniem opadów, bądź poziomu zachmurzenia. Ekran pokryty jest wiejskim obrazkiem, który wygląda jak tapeta. Jeżeli warunki się zmieniają, tapeta pokrywa się na przykład ciemnymi chmurami, słońce zachodzi za obłoki, a z nieba walą pioruny. Jest to wyjątkowo przyjemne dla oka.

Aplikacja z tego wpisu jest moją sztandarową pogodynką na smartfonie. Jeżeli miałabym polecać najlepszą apkę pogodową, zdecydowanie bym postawiła na Beatiful Weather.

icon
Beautiful Weather & AlertsThe Beautiful Weather CorporationWeatherBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button