Barn Voyage – życie na farmie w języku polskim

Barn Voyage to bardzo słodka gra strategiczna, w której uczymy się życia na farmie. Główna bohaterka wraz ze swoją kuzynką odziedziczyła po dziadku gospodarstwo. Teraz jej zadaniem jest sianie, sadzenie, zbieranie roślin, karmienie zwierząt, produkowanie paszy, przygotowywanie zamówień i wysyłanie samochodów.

Aplikacja jest bardzo przyjazna dzieciom. Każde nowe zdarzenie jest dokładnie opisane w języku polskim. Przez grę przeprowadza nas miła dziewczyna, która przygotowuje dla nas questy. Wypełniając poszczególne misje, otrzymujemy wynagrodzenie pieniężne na dalszy rozwój farmy.

Wielkim plusem gry jest wbudowany język polski. Dzięki niemu nawet najmłodsi użytkownicy jabłuszkowych urządzeń mogą świetnie spędzić czas. Oprawa graficzna aplikacji jest bajkowa i bardzo przyjemna. Trzeba przyznać, że studio Fun+ postarało się o to, by ich dzieło przyciągnęło graczy w każdym wieku.

Tego typu produkcje już widywaliśmy, lecz nigdy nie doczekaliśmy się polskiego wydania. Myślę, że dla wielu Czytelników gra będzie od dziś ciągłym ,,zabijaczem czasu”. Im dłużej gramy, tym większe mamy szanse na rozwijanie swojej farmy. Widok maleńkich krówek, które karmione odpowiednio butelką dla dzieci rosną, jest wyjątkowo słodki.

Nasz bohaterka ma ograniczone zasoby finansowe. By móc podołać obowiązkom, musi współpracować z pobliskim sklepem, dostarczając wyznaczonych towarów na czas. To z kolei rodzi obowiązek wysiania na przykład 30 krzaków truskawek, czy wydojenia kilku krów. Podsumowując: nie wiadomo w co włożyć ręce.

Wkręciłam się w grę dość porządnie i nie miałam żadnych ,,ale” podczas jej testowania. Autorzy umożliwiają zakupienie fantów za prawdziwą gotówkę, lecz nie jest to konieczne do dobrej zabawy. Darmowa gra będzie wymagała więcej cierpliwości, ale dzięki temu portfel nie ucierpi :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button