Arrows XD – gra logiczna ze strzałkami w rolach głównych

Jeżeli poszukujecie dobrej gry logicznej, która zapewni Wam zajęcie na długie godziny, Arrows XD z pewnością przypadnie Wam do gustu. Prosta grafika, niebanalne zadania, mnóstwo etapów do przejścia i nienaganny efekty dźwiękowe. Macie dwie możeliwości – pobrać grę od razu, lub przeczytać moją opinię poniżej :)

W tej ciekawie wyglądającej produkcji wiele się dzieje. Tak naprawdę interesują nas przede wszystkim strzałki, kule, oraz gwiazdki. Te ostatnie są o tyle istotne, że dają nam możliwość awansu do kolejnego etapu. Strzałkami poruszamy przesuwając je w dowolną stronę. Jeden nasz ruch odpowiada przesunięciu o jedną kratkę. Dążymy do tego, aby strzała w odpowiednim kolorze zebrała gwiazdkę, a następnie trafiła do kuli o takim samym kolorze, jak strzałka.

Twórcy produkcji w bardzo przystępny sposób uczą graczy, w jaki sposób pokonywać kolejne levele. Przez grę prowadzi nas zabawny robocik. Informuje o nowych przedmiotach, bądź poucza co robimy źle. Kiedy porządnie się wyszkolimy, nie będziemy potrzebować jego porad. Kilka pierwszych etapów jest prostych, problemy zaczynają się trochę później. Należy posiedzieć kilka minut, zanim podejmie się jakąkolwiek (czasem nieodwracalną) decyzję. Kiedy popełnimy błąd, przyjdzie nam zmagać się z etapem od początku. Szczerze polecam – wygląda niepozornie, ale zabawa jest przednia.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button