ArcherWorldCup – strzelanie z procy do tarczy

Twórcy gry ArcherWorldCup postanowili sprawdzić poziom celności użytkowników. Jeżeli odwiedzałeś czasem strzelnicę, albo jako dziecko, robiłeś procę z gumki recepturki i rozgałęzionego patyka – z pewnością będziesz zadowolony z pobranej aplikacji.

wcc

Nasze zadanie polega na naciągnięciu łuku i wystrzeleniu strzały w kierunku tarczy. Zadanie może wydawać się proste – nic bardziej mylnego. Nie dość, że musimy wycelować w odpowiedni punkt na tarczy, co już nie jest prostym manewrem, to jeszcze zmuszeniu jesteśmy brać poprawkę na wiejący wiatr.

wcccc

W grze został ustalony limit czasowy na każdy wystrzał – nie możemy celować ,,do oporu”. Musimy zmieścić się w kilkunastu sekundach – jeżeli nie wystrzelimy przed upływem tego czasu – strzała automatycznie zostanie wyrzucona z naszej procy.

Za każde trafienie otrzymujemy odpowiednią ilość punktów – zależnie od celności strzału. Najwyżej punktowane jest oczywiście zdobycie dziesiątki – to jednak nie należy do zadań najprostszych.

Mamy szansę na grę w single player’a, lub też online play. Efekty audiowizualne są na dobrym poziomie. Najciekawszym dźwiękiem, jakie pojawia się podczas napinania procy, jest bicie serca – wprowadza w prawdziwy, strzelniczy nastrój.

Szczerze polecam.

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

 

 

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button