AppSale – promocje w AppStore #156

Jeżeli macie dość świątecznego jedzenia i jedyne o czym obecnie myślicie, to błogie lenistwo, bardzo dobrze się składa. W drodze do łóżka z gorącą herbatką (albo kefirem ;) ) możecie zabrać smartfona a z nim… promocje, jakie udało Wam się zgarnąć dzięki cyklowi AppSale.

Jeśli jesteście posiadaczami urządzeń z Androidem, wpadnijcie do Maksa na Androidowe Okazje. Jeżeli jednak dysponujecie jabłuszkami, pozostańcie dokładnie w tym miejscu.

Gry i aplikacje za darmo w dniu dzisiejszym to: Flow (przecena z $1,99 na zero), The Idiot Test 3 (przecena z $0,99 na zero), InstaFood PRO (przecena z $2,99 na zero), oraz Spirit (przecena z $0,99 na zero).

Flow

feqef

Flow to aplikacja, dzięki które zrobicie z Waszym filmem praktycznie wszystko, na co będziecie mieć ochotę. Autorzy produkcji skupili się przede wszystkim na możliwościach modyfikacji prędkości nagrania.

Sami decydujemy więc o tym, która część naszego video będzie przyspieszona, która spowolniona, a która normalna. Dodatkowo, poza głównym bajerem polegającym na zmianie tempa, mamy okazję na wycinanie części filmu, dodawanie do niego efektów specjalnych, nakładanie filtrów, itp.

adfeae

Jeśli lubicie bawić się w edycję, koniecznie pobierzcie opisywaną apkę, zanim jej cena wróci do normy. Im szybciej, tym lepiej. Efekty ocenicie sami, a jestem pewna, że będziecie zachwyceni :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

The Idiot Test 3

Robiliście sobie kiedyś test na… idiotę? Jeśli nie, właśnie macie ku temu okazję. The Idiot Test 3 to aplikacja, która prędzej czy później i tak wyzwie Was od idiotów. Waszym zadaniem jest sprawienie, by zadziało się to najpóźniej jak to możliwe.

Na ekranie pojawiają się różne zadania (niestety, w języku angielskim). Przy pomocy dotyku planszy, wybieramy odpowiedzi, które naszym zdaniem są prawidłowe. Liczy się czas, więc nie możemy działam z translatorem :(

Zagadki się powtarzają, więc już po pewnym czasie możemy ominąć system i wyjść na wielce mądrego. Nie zmienia to jednak faktu, że ostatecznie i tak będziemy idiotami, bo na tym polega działanie opisywanej apki, by oszukać nasz mózg :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

InstaFood PRO

afe

Jeżeli jesteście uzależnieni od portali społecznościowych i cierpicie na tak zwany syndrom #foodporn, prawdopodobnie zachwyci Was informacja, że InstaFood w wersji PRO jest obecnie dostępny za darmo.

Czym jest apka? Narzędziem, przy pomocy którego fotografujemy jedzenie, wsadzamy do w specjalne filtry, przez co wszystko nabiera magii, opisujemy lokalizację w jakiej dokonaliśmy pożarcia i dzielimy się tym z wszystkimi znajomymi przy pomocy portali społecznościowych, czy wiadomości sms.

afee

Ja nie należę do pokolenia INSTA, więc nie skorzystam na dłużej. Jestem jednak przekonana o tym, że większa część z Was już pędzi myszką w kierunku przycisku ,,pobierz” ;)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Spirit

Spirit to ciekawa gra zręcznościowa, w której musimy wykazać się refleksem. Operując palcami na laserowej planszy, łapiemy w portale rywali. Musimy działać szybko. Mamy do wykorzystania 3 życia.

Gra podzielona jest na poziomy. Dodatkowo możemy wybrać jeden z 3 trybów: klasyczny, ekstremalny i nazwany ,,pulse”. Głównym bohaterem zabawy jest ,,cosiek” przypominający kijankę. Tworząc palcem na ekranie różne wzory (dowolne), tworzymy pułapki na wrogów, zgarniając tym samym punkty.

Dynamiczna gierka z dość intensywną ścieżką dźwiękową. Jeśli nie mieliście okazji jeszcze wypróbować Spirit, nadróbcie zaległości :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button