Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #114

Cześć! Jak tam po świętach? Po kilogramach zjedzonego ciasta, pierogów i kotletów jesteście jeszcze w stanie się ruszyć? Nie? W takim razie zostańcie na kanapach, weźmie smartfony w dłonie i ruszajcie do Google Play. Tylko jeszcze przez kilka godzin można skorzystać z niesamowitej wyprzedaży na wiele znanych tytułów! Obiecujemy, że nie będziecie żałować przeczytania tego odcinka!

Minecraft: Story Mode

Nawet po największym zakupowym szaleństwie po i przedświątecznym, na pewno zostało Wam w portfelu kilkadziesiąt groszy. I właśnie tyle wystarcza, by pobrać obecnie Minecraft: Story Mode w wersji mobilnej.

Czym jest Minecraft: Story Mode? To przygodówka osadzona w świecie jednej z najbardziej znanych gier trójwymiarowo-pikselowych. Gracz towarzyszy w niej bohaterowi w różnego rodzaju podróżach i ma wpływ na podejmowane przez niego decyzje. Poznanie szczegółowej fabuły pozostawiamy Wam, żeby nie psuć zabawy.

Minecraft: Story Mode znakomicie wygląda i świetnie zajmuje wolny czas. Największym minusem jest fakt, iż podzielony jest na pięć odcinków, z czego we wspomnianej przecenie obniżono cenę tylko pierwszego. Niemniej, obok tej promocji nie można, po prostu nie można, przejść obojętnie.

Pobierz Minecraft: Story Mode za 0,39 PLN w Google Play.

Lara Croft GO

Aż 80 procent kosztuje teraz produkcja Lara Croft GO. Dzieło studia Square Enix pozwala nam wcielić się w postać tytułowej pani archeolog i tym samym towarzyszyć jej w przechadzkach po wirtualnym świecie pełnym wszelkiej maści przeszkadzajek.

Opisywana gra to nieco ponad 100 poziomów podzielonych na sześć rozdziałów. Rozgrywka nie ma limitów, dzięki czemu możemy cieszyć się nią tak długo, jak tylko mamy na to ochotę. A jakby tego było mało – w Lara Croft GO odblokowujemy nowe stroje dla bohaterki!

Pod względem audiowizualnym Lara Croft GO jest chyba najładniejszą (albo jedną z najładniejszych) grą serii, stworzoną na urządzenia mobilne. Na pewno nie będziecie też narzekać na dostępne w niej dźwięki.

Pobierz Lara Croft GO za 5,76 PLN w Google Play.

Rayman Fiesta Run

Lubicie Raymana? Trudno, żeby było inaczej. Mamy zatem dla Was miłą niespodziankę: Rayman Fiesta Run dostępne jest teraz w Google Play za niecałą złotówkę. Okej, może nie jest to najnowsza gierka, ale cały czas świetnie bawi i bez dwóch zdań jest warta uwagi!

W Rayman Fiesta Run biegamy po ponad 70 levelach, zbierając błyskotki oraz walcząc z trzema, epickimi bossami. Bohater porusza się w tym przypadku samoczynnie, a naszym zadaniem jest decydowanie o tym, kiedy ma oddać skok. Wbrew pozorom – nie jest to wcale ułatwienie!

Platformówka oferuje sporo funkcji społecznościowych. Ogromną jej zaletą jest także wygląd oraz to, że nie potrzebuje stałego połączenia z internetem.

Pobierz Rayman Fiesta Run za 0,99 PLN w Google Play.

Hitman: Sniper

Marzyła Wam się kiedyś kariera płatnego zabójcy? Jeżeli tak, a do tego macie sprawne palce i potraficie załatwić wszystko w kilka sekund, na pewno zostaniecie miło przyjęci w Hitman: Sniper!

We wspomnianej strzelance gracz ma za zadanie eliminować z góry określonych wrogów. W sumie do zestrzelenia jest aż 150 głów, z czego większość spokojnie zaliczyć można do tych trudno dostępnych.

Autorzy Hitman: Sniper przygotowali ponad dziesięć broni snajperskich do odblokowania, a także stworzyli grafikę, jakiej nie powstydziłaby się żadna firma tworząca gierki na PC-y czy konsole.

Cena nieprzekraczająca dwóch złotych to w przypadku Hitman: Sniper więcej niż rzadkość. No więc jak… skorzystacie?

Pobierz Hitman: Sniper za 1,99 PLN w Google Play.

Goat Simulator

Tej gry chyba nie trzeba Wam przedstawiać. Goat Simulator to prawdziwy klasyk, który na początku rządził na rynku komputerów osobistych, a później zdominował zabawę czysto mobilną!

W Goat Simulator  – jak wskazuje nam na to sama nazwa – kierujemy kozą. W zasadzie nie ma w tym żadnego celu. Po prostu robimy wszystko, co nam się żywnie podoba. Im więcej zniszczeń zaliczymy, tym lepiej.

Gra jest pełna błędów, ale w tym przypadku nikomu to nie przeszkadza. Tak ma być i koniec kropka. A jeżeli Wam to nie pasuje, nie jesteście godni, by zrozumieć idei Goat Simulator.

Pobierz Goat Simulator za 3,99 PLN w Google Play.

Leo’s Fortune

Panie i Panowie, oto przed Wami Leo’s Fortune, czyli jedna z najładniej prezentujących się platformówek dostępnych na Androida. Zręczność w tym przypadku to jeszcze nie wszystko – z racji tego, że bohater jest włochatym inżynierem przyjdzie Wam rozwiązywać masę mechanicznych, niecodziennych łamigłówek.

Leo’s Fortune to idealna propozycja na kilka godzin. Niestety, nie jest to gra, która przydaje się przez kilka dni. Jeżeli do niej przysiądziecie, nie będziecie mieli problemów z ukończeniem wszystkich leveli w około trzy, cztery godzinki. Słabo, ale grafika i pomysł na rozgrywkę zdecydowanie to wynagradza!

Tylko teraz można pobrać za cenę o jedną czwartą niższą od regularnej. Pobierajcie, póki jest jeszcze taka szansa!

Pobierz Leo’s Fortune za 4,99 PLN w Google Play.

Superfrog HD

Kolejny platformówkowy klasyk w naszym zestawieniu. Tym razem jeszcze starszy od poczciwego Raymana. Jeśli nie kojarzycie Superfroga, prawdopodobnie nie wiecie też, czym jest Atari, Commodore i NES. Ale to nieważne. Ważne, że teraz możecie pograć w ten hicior, wydając na to niecałe dwa złote!

W Superfrog HD staramy się pokonywać przeszkody i docierać do mety przygotowanych poziomów. Oczywiście, każde wyzwanie to okazja do pokierowania superbohaterem będącym… żabą.

Pomysłodawcy mobilnej odsłony Superfroga znakomicie połączyli elementy retro z tymi znacznie nowoczesnymi. Dzięki temu mamy dobre sterowanie dostosowane do ekranów dotykowych oraz grafikę znakomicie wyglądającą nawet na tabletach z wyświetlaczami „Super”, „hiper” czy „ultra”.

Pobierz Superfrog HD za 1,79 PLN w Google Play.

Tym razem nie mamy wyrzutów, że musimy już kończyć. Na pewno już dawno zdecydowaliście, jakie tytuły pobierzecie i teraz pewnie zabieracie się za grę. Świetnie! My też w takim razie wracamy do wirtualnego świata! Pamiętajcie, żeby wieczorem wrócić na AppsBlog i przeczytać najnowsze wydanie AppSale’a z promocjami na iOS! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button