AppSale – promocje w AppStore #15

W ten ostatni wakacyjny weekend, przygotowaliśmy specjalnie dla Was zestawienie najlepszych przecenionych aplikacji z AppStore’a. Aby nie dać ponieść się szkolnym obowiązkom w pełni – pobierzcie proponowane przez nas gry, a z pewnością nie będziecie się nudzić na przerwach pomiędzy lekcjami. Wszystkie opisane przez nas gierki zostały sumiennie przetestowane i mamy nadzieję, prosto opisane. Linki do bezpośredniej strony AppStore widnieją pod każdym opisywanym programem. Bawcie się razem z appsblog.pl :)

 

mario1. Super World Adventures – czyli bardzo dobra podróbka znanej i kochanej przez większość z nas gry – Mario. Podobnie jak we wspomnianej produkcji, w Super World Adventures naszym zadaniem jest pokonywanie platformy, wcielając się w drwala. Po drodze do mety spotykamy nieprzyjazne nam stwory, które za pomocą orzechów możemy w prosty sposób ,,załatwić”. Początkowo liczba amunicji jest ograniczona.

Warto zainteresować się klockami na które wskakujemy. Często zdarza się, że po podskoczeniu i uderzeniu głową w taką przeszkodę, uzyskujemy dodatkowe złote monety, lub ulepszenia głównego bohatera. Aplikacja – rewelacja.

Grafika i efekty dźwiękowe podobne jak w Mario – sterowanie praktycznie identyczne – nic, tylko pobierać. Spieszcie się – do tej pory apka kosztowała $0,99. Po co czekać, aż cena wróci co normy?

Pobierz Super World Adventures za darmo w AppStore.

 

cut2. Cut the Rope – kto nie zna tej gry, niech przyzna się tu i teraz! Doczekaliśmy się w końcu przeceny gierki, która podbiła serca wielu zatwardziałych graczy. Na czym polega jej fenomen? Naszym zadaniem jest dostarczenie do otwierającej się paszczy stworka kolorowego cukierka.

Nakarmić zwierzaka nie jest tak prosto. Słodycz przyczepiony jest do wszelkich możliwych przedmiotów za pomocą linek (które przecinamy, przesuwając palcem po ekranie). Dodatkowo zdarza się, że jedzenie wpada w bąbelek, który (jeżeli nie przebijemy go w odpowiedniej chwili), odleci w górę, uciekając nam z oczu, co w konsekwencji spowoduje utratę życia.

Nie ma co odkładać pobierania gry na później – to jest jedyna okazja, w której Cut the Rope możecie pobrać za freeko, zamiast płacić $0,99.

Pobierz Cut the Rope za darmo w AppStore już teraz.

 

words3. Wooords – wykaż się swoim ilorazem inteligencji i twórz angielskie słówka z dostępnych na ekranie literek. Jak widać, zadanie może wydawać się z pozoru proste, jednak już po kilku minutach (a u osób, które styczność z tym językiem miały minimalną – po kilku sekundach), okazuje się, że wcale nie jest tak łatwo.

Za każde prawidłowo ułożone gramatycznie słowo, otrzymujemy punkty IQ. Używając literki, która jest w niebieskie aurze, dostajemy dodatkową gratyfikację.

Ta magnetyczna tablica podbiła setki tysięcy użytkowników jabłuszkowego sprzętu, jak sprawdzi się w Waszych rękach? Sprawdźcie sami ;) Nie dajcie się zrobić w balona – nie przepłacajcie $1,99.

Pobierz Wooords za darmo w AppStore.

 

wagon4. Dungeon Wagon – gra, w której idąc za radami starego, siwego mentora, prowadzimy wózek po kipiącym ognistą lawą labiryncie. Podczas gry musimy zbierać gwiazdki, dzięki którym otrzymujemy szanse na ulepszanie naszego wozu. Celem jest wydostać się z dziwnych przestrzeni, docierając do miejsca, które teleportuje nas do kolejnego levelu.

Dzięki wyżej wspomnianym gwiazdkom, możemy ulepszać pojazd. Na początku do dyspozycji mamy jedynie skrzynię, która ma swoją określoną odporność na uderzenia przeciwników (tak – i z nimi przyjdzie nam się zmierzyć). Warto więc zaopatrzyć się w kółka, które po doczepieniu do skrzynki, uczynią ją sprawniejszą i szybszą.

Pobierz Dungeon Wagon za darmo w AppStore. Do tej pory gra kosztowała $0,99.

 

shell5. Shellrazer – strzelanka na żółwiu – tego z pewnością jeszcze nie było. Jeżeli lubicie aplikacje, w których musicie wykazać się celnością i precyzją – pobierajcie bez wahania. Shellrazer to gra, która swoim zabawnym wyglądem od samego początku powoduje u człowieka uśmiech na twarzy.

Naszym zadaniem jest, jadąc na żółwich plecach, zestrzeliwanie spadających z nieba przeciwników, za pomocą dostępnej broni. Najważniejszy: celnik i jednoczesny strzał (drugim palcem). Pasek górny wyznacza trasę, jaką mamy do pokonania.

Naszym celem jest dojście, a raczej doczłapanie się do mety z jak największą ilością ofiar w spadochroniarzach. Gra się przyjemnie. Grafika na dobrym poziomie, efekty dźwiękowe również. Polecamy! Do tej pory gra kosztowała $1,99.

Pobierz Shellrazer za darmo w AppStore.

 

jum6. Jump Out!™ – jeżeli macie ochotę na kibelkową gierkę, która uprzyjemni nie jeden pobyt w niezbyt przyjemnym miejscu – Jump Out!™ będzie doskonałe. Aplikacja podobna do Angry Birds, jednak różni się wieloma rzeczami. Przede wszystkim głównym bohaterem – tu, w Jump Out!™ poruszamy się śmiesznymi owadami, które muszą z naszą pomocą dotrzeć do dziurki, która jest dla nich ratunkiem.

W grze pojawiają się przeszkody, które należy omijać. Za pomocą różnych przedmiotów, prowadzimy naszego milusińskiego (lub też kilka stworków jednocześnie) do bezpiecznego wyjścia. Już na samym początku widać, że gierka nie będzie należeć do najprostszych. Pomimo tego, że sterowanie jest prawie identyczne, jak w Angry Birds, cel jest inny – wszyscy mają pozostać przy życiu.

Pobierz Jump Out!™ za darmo w AppStore. Nie czekaj, aż cena wróci do normy ($1,99)

 

Na dzisiaj to już wszystko. Mamy nadzieję, że zestawienie najlepszych (naszym zdaniem) przecenionych w ostatnim czasie gier przypadnie Wam do gustu. Podzielcie się swoimi opiniami dotyczącymi apek, oraz całego cyklu AppSale.

Bawcie się dobrze!

 

Zakłady bukmacherskie

Back to top button