DomiNations – od epoki kamienia łupanego do epoki kosmicznej

To, co wyróżnia DomiNations w porównaniu z innymi grami strategicznymi, to bardzo rozbudowane tło historyczne. Zaczynamy swoją przygodę od bardzo prymitywnych narzędzi i budowli, lecz z czasem, wraz z rozwojem cywilizacji osiągamy nowoczesne przedmioty służące nam zarówno do codziennego użytku, obrony, jak i ataku.

Strategia od Nexon oferuje świetną zabawę na długie godziny, dni a nawet tygodnie. To produkcja, która leży sobie na naszym urządzeniu i w każdej chwili jest gotowa do uruchomienia i zgarnięcia zarobionych fantów.

Głównymi walutami w grze są złote monety, mięso i ekskluzywne diamenty. Zacznę od końca – kryształy służą do przyspieszania prac, szybkich rekrutacji żołnierzy, itp. Pozyskujemy je z wykonywania misji. Mięso to pożywka dla ludności, oraz obowiązkowy element wielu konstrukcji. Żeby mieć jego odpowiednią ilość, możemy polować na zwierzynę. Pieniądze to najłatwiejsza sprawa – dobieramy się do nich po wygranej walce, za zabicie mniejszych zwierzaków, bądź z prosto z kopalni.

Grywalność jest na wysokim poziomie, bo nie ma mowy o nudzie. Przede wszystkim pierwszych kilkadziesiąt minut świetnie się prezentuje, bo jesteśmy w stanie kupować wszystko i mieć to od razu – bez konieczności oczekiwania. Później bywa różnie, ale nie tak źle, jak to często bywa w strategiach. Tutaj przynajmniej jest szansa na zbieranie diamentów.

Systematycznie podnosimy poziom, co przekłada się na epokę w jakiej się rozwijamy. Im wyższy level, tym więcej możliwości rekrutacji wojowników, czy kupowania budynków. W sumie świetna przeprawa przez historyczne czasy :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
DomiNationsNEXON M Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button