AppSale – promocje w AppStore #146

Witajcie w ten wyjątkowo jesienny wieczór. Z jednej strony pogoda zniechęca do jakiejkolwiek aktywności, a z drugiej mobilizuje do wzięcia się za coś, co ma się pod ręką, w domowym zaciszu. Taką rzeczą może być urządzenie z jabłuszkiem, a konkretniej – AppStore i najnowsze promocje na aktualny weekend.

Propozycje na dziś będą trzy. Pierwsza z nich to platformówka, druga to interaktywna aplikacja dla dzieci z duszkiem w roli głównej, trzecia natomiast – kacza zręcznościówka. Dziś w promocji: Gravity Jack (przecena z $0,99 na zero), Toca Boo (przecena z $2,99 na zero), oraz Duck Force (przecena z $0,99 na zero).

Gravity Jack

eqf

Gravity Jack to produkcja bez specjalnej fabuły. Główny bohater to dziwne stworzenie przypominające zmutowaną mrówkę, poruszające się statkiem kosmicznym. Porusza się po okrągłej planecie, przeskakując nad przeszkodami i zbierając różne fanty.

Gracz ma do dyspozycji początkowo 3 życia. Jeżeli jakieś straci, wpadając do rozpalonego do czerwoności rowu, bądź uderzając w pędzące kule, pozostają mu jeszcze dwa serduszka, które może uzupełnić o dodatkowe, znajdujące się gdzieś na planszy życie. Do zbierania przede wszystkim przeznaczone są gwiazdki. Kiedy zabawa w danym levelu dobiega końca, dostajemy informację o awansie do kolejnego etapu.

qefeqf

Następne poziomy możemy przechodzić dowolną ilość razy, nie wracając do 1 po wyczerpaniu wszystkich żyć. Trudność sprawia przede wszystkim dość szybkie tempo poruszania się planety i zwiększająca się ilość przedzkadzajek zmieniających bez przerwy kierunek lotu.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Toca Boo

Toca Boo to aplikacja dla najmłodszych. Zbliża się Halloween, a z nim wszelkie sposoby na… straszenie. Toca Boca przeceniło z tej okazji swoje dzieło, w którym maluch wciela się w rolę białego duszka i poruszając się po wielkim domu, straszy mieszkańców.

Sterowanie odbywa się przy pomocy gestów. Maluch przeciąga palcem po ekranie i przemieszcza bohatera po różnych pomieszczeniach. W każdym pokoju znajduje się jakaś postać. Postać jest od tego, by ją wystraszyć! Zrzucając przedmioty z półek, gasząc światła, pokazując się w świetle świec sprawiamy, że nasze ofiary krzyczą z przerażenia i niejednokrotnie zrzucają z pośladków majtochy :)

Gra przepełniona jest słodkim, wesołym klimatem, jaki zawsze towarzyszy produkcjom Toca Boca. Polecam więc wszystkim posiadaczom małych istotek.

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Duck Force

Duck Force to gra zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest wcielenie się w rolę pędzącej w powietrzu kaczuchy. Do pokonania mamy wiele plansz, podzielonych na kilka światów.

Wyzwaniem są przeszkody w postaci różnych występujących w naturze obiektów (kamienie, wielkie skały, chorągiewki itp.). W trakcie zabawy zwiększamy poziom swojego zaawansowania, opanowując tym samym sztukę latania do perfekcji i rywalizując z różnymi przeciwnikami w ciekawych miejscach na całym świecie.

Jeżeli macie ochotę na trudną, dynamiczną i wciągającą produkcję, pobierajcie bez zastanowienia. Takie gry powinno się mieć na swoich urządzeniach na wypadek stania w dużych korkach ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button