AppSale – promocje w AppStore #139

Cześć! Zdaję sobie sprawę z tego, że część z Was przechodzi obecnie żałobę z powodu rozpoczynającego się roku szkolnego. Wiem także, że znajdą się tacy, przed którymi jeszcze miesiąc laby. Bez wątpienia czytają ten wpis także osoby, dla których wakacje to zamierzchłe czasy. Niezależnie od tego, do której grupy należycie, z pewnością zainteresują Was dzisiejsze, darmowe propozycje gier i aplikacji na jabłuszkowe urządzenia, bo przecież każdy znajdzie chwilę na mobilną rozrywkę ;)

Co przygotowałam dla Was w dniu dzisiejszym? Trzy fantastyczne gry i jedną aplikację do rejestrowania… no właśnie – tego dowiecie się w dalszej części tego wpisu. Gwarantuję – będzie ciekawie! Propozycje są następujące: Reckless Getaway (przecena z $0,99 na zero), Tow Truck Parking (przecena z $0,99 na zero), Cambush (przecena z $3,99 na zero), oraz Stone od Souls (przecena z $1,99 na zero).

Reckless Getaway

W opisywanej grze wcielamy się w rolę złodziejaszka uciekającego przed policją. Po napadzie na bank i uruchomieniu wszelkich możliwych alarmów, służby z miasta rzuciły się w pościg za naszym autem. Musimy w taki sposób jeździć, by nie dać się złapać.

Nie to jednak jest priorytetem. Jako złodzieje, chcemy zarobić jeszcze więcej. W tym celu zgarniamy kasę za powodowanie kraks, niszczenie radiowozów, korzystanie z różnych tras, zgarnianie złotych monet itp.

Co jakiś czas możemy wpaść na czerwony znak zapytania, który stanowi ukryty power-up. Automatyczne uruchomienie powoduje natychmiastową reakcję pojazdu i dziką jazdę. Do pokonania wiele światów i masa ciekawych poziomów.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Tow Truck Parking

Tow Truck Parking to fajny symulator parkowania w odpicowanej wersji – dla fanów holowania. Gracz zaczyna swoją przygodę od starego holownika. Początkowo uczy się nim jeździć, by później móc transportować inne pojazdy.

Kiedy udaje nam się zarobić pierwsze pieniądze, możemy wybrać swój nowy samochód. Nie ma ich wiele, ale zawsze nowa bryka to plus. Sterowanie jest proste, chociaż wcale nie do opanowania za pierwszy razem. Fajną opcją są podglądy z różnych kamerek, wsteczny i różnorodne miejsca parkowania.

Do pokonania mamy różne, często bardzo skomplikowane poziomy, więc spokojnie mogę powiedzieć, że jest w co ręce wsadzić :) Polecam grę osobom lubiącym symulatory.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Cambush

rwgrw

A oto i mój dzisiejszy numer jeden – aplikacja, która uruchamia kamerę w momencie, w którym wyczuwa ruch. Jest to świetny sposób na sprawdzenie tego, co dzieje się w naszym mieszkaniu, pokoju, biurze, czy na podwórku.

Wystarczy uruchomić odpowiedni tryb apki (może być incognito, gdzie ekran jest zupełnie czarny) i ustawić urządzenie w wybranym punkcie. Po zarejestrowaniu pierwszego ruchu, apka rejestruje kolejne zdarzenia. W konsekwencji w galerii zdjęć i filmów znajdujemy ciekawe video godne prawdziwego detektywa :)

Nie wiem jak Wam, ale mnie Cambush bardzo przypadło do gustu. Bierzcie więc i cieszcie się mini-zabawką szpiegowską. Spieszcie się, nie wiemy kiedy cena wróci do normy ;)

Przecena z $3,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Stone od Souls

Czy są tu jacyś fani horrorów? Jeżeli tak, to koniecznie zainteresujcie się Stone of Souls. W grze kamera ustawiona jest w pierwszej osobie, gracz ma do dyspozycji miecz, skok i możliwość poruszania się. Cały pic polega na tym, by chodzić, szukać i rozwiązywać nagadki.

Jest to połączenie przygodówki z RPG-iem, więc jest co robić. Miejscem akcji jest stary, wielki zamek, w którym znajduje się kamień dusz. Dzięki jego znalezieniu, wypędzimy czające się wszędzie dookoła zło. Misja szlachetna, wykonanie trochę trudniejsze.

Dojście do rozwiązania pierwszej łamigłówki zajęło mi… No – powiedzmy, że nie było wcale łatwe :) Ścieżka dźwiękowa przyprawia o dreszcze, przyciemniona grafika wprowadza w klimat – strach się bać! ;)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button