AppSale – promocje w AppStore #130

Cześć i czołem :) Jak się macie w niedzielny wieczór? Jesteście gotowi na promocje, jakie pojawiły się w AppStore w ciągu mijającego weekendu? Zbierajcie siły na świetną zabawę, bo z pewnością atrakcji w dzisiejszym odcinku nie zabraknie :)

130 odcinek cyklu AppSale będzie zawierał 3 mobilne produkcje. Wśród nich znajdą się dwie aplikacje i jedna gra. Jesteście gotowi na poznanie tytułów? No to zaczynamy!

Oto propozycje na dziś: SkySafari 4 (przecena z $2,99 na zero), Weather glance (przecena z $0,99 na zero), oraz Godfire: Rise of Prometheus (przecena z $2,99 na zero)

SkySafari 4

wwg

Lubicie monitorować niebo? Jeżeli tak, koniecznie powinniście zaopatrzyć swoje mobilne urządzenia w SkySafari 4, czyli idealne narzędzie do sprawdzania wszystkiego, co dzieje się nad naszymi głowa.

Aplikacja umożliwia śledzenie gwiazd, ustalanie konstelacji, przechodzenie do nocnego, bądź dziennego trybu, poruszanie się w różnych przedziałach czasowych, sprawdzanie aktualnego położenia, biorąc pod uwagę ułożenie naszego smartfona, oraz wiele, wiele innych.

vge

Tu nie trzeba wiele pisać. Jeżeli lubicie astronomię, wiecie co robić z opisywaną aplikacją. To must have osób kochających niebo i wszystkie jego zagadki :)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Weather glance

eqf

Zastanawiacie się czasem, jaka pogoda czeka Was w najbliższych dniach? Jeżeli tak, to pewnie ucieszycie się pewnie z faktu, że Weather glance znajduje się obecnie w promocji.

Aplikacji pogodowych jest cała masa. Opisywana w tym wpisie charakteryzuje się przede wszystkim bardzo ładnym wyglądem. Jest przejrzysta i prosta w obsłudze, a dodatkowo bardzo dobrze się sprawdza (przynajmniej w Polsce, w Warszawie) :)

qeg

Jeżeli zależy Wam na ładnym narzędziu, pobierajcie. Nie bądźcie jednak zdziwieni, jeżeli apka pomiesza odrobinę język polski z angielskim :) Nie czekajcie aż cena wróci do normy!

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Godfire: Rise of Prometheus

Godfire: Rise of Prometheus to gra akcji, w której sterowanie odbywa się z perspektywy trzeciej osoby. Wybierając jeden z poziomów zaawansowania, decydujemy o nasileniu czekających nas niebezpieczeństw. Rozpoczynając swoją przygodę, proponuję kulturalne podjęcie tutoriala w podstawowym trybie.

Jeżeli lubicie bijatyki, a dodatkowo nie są Wam obce dziwne stwory i szable, z pewnością zakochacie się w opisywanym tytule. To fantastyczna, dynamiczna produkcja, która zachwyca fabuła, grafiką i dynamiczną akcją.

Nie będę Was namawiać do pobrania zbyt długo. Ci, którzy mieli pobrać grę, już prawdopodobnie są w AppStore. Nie pobieracie – wiele tracicie – zaufajcie mi :)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button