AppSale – promocje w AppStore #110

Cześć i czołem ;) Witajcie w 110 już odcinku cyklu AppSale. Dla niektórych styczeń to czas ferii, dla innych za to chwile pełne stresów, skupienia i nauki. By zadowolić zarówno jednych, jak i drugich, postanowiliśmy postawić na same gry, które mają polepszyć humory.

Za oknem popaduje śnieg i jest szaro. Ożywmy te niesprzyjające warunki nutką dobrej zabawy. Propozycje na dziś? Oto i one: Jump Out! (przecena z $0,99 na zero), Time Surfer (przecena z $0,99 na zero), Sliding Sam (precena z $0,99 na zero), oraz Train Conductor (przecena z $1,99 na zero). Dzięki skorzystaniu z wszystkich dzisiejszych promocji, możecie zaoszczędzić około 20 złotych :)

 Jump Out!

Jump Out! to bardzo wesoła gra zręcznościowo-logiczna, w której celem zawodnika jest prowadzenie robaczków przez różnorodne przeszkody, by w końcu dojść do celu, jakim jest dziura w ścianie.

W każdym z ogromnej ilości poziomów można uzyskać maksymalnie trzy gwiazdki. Te zdobywamy podczas szarżowania na planszy, więc nie ma tu jakichś szczególnych ograniczeń czasowych.

Gra zawiera kilka światów. By dostać się do następnego, należy najpierw zebrać odpowiednią ilość odznak w poprzednim. Świetna zabawa na dłuższe i krótsze chwile nudy.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

 Time Surfer

Time Surfer to z kolei zabawa dla osób, które lubią dynamiczną i szybką akcję. Pewnie kojarzycie gierki, w których jako trasa występuje wyboista wstęga, a zawodnik porusza się po niej, starając się jak najwięcej czasu spędzić w powietrzu, odbijając się na samym środku dołka?

Do tej kategorii należy właśnie opisywana apka. Poza niesamowitymi światami gotowymi do zwiedzenia, autorzy oferują również możliwość kupowania ubrań dla głównego bohatera, czy power-upów umożliwiających świetną zabawę na bardzo długo.

Swego czasu byłam zakochana w takich produkcjach i nie mogłam sobie bez nich wyobrazić podróży do pracy :) Polecam fanom szybkiej jazdy :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

 Sliding Sam

Dzisiaj zdecydowanie stawiamy na zręczność, żeby pobudzić Wasze jeszcze ospałe, zimowe umysły do pracy :) Tym razem przeniesiemy się do równie białej i śniegiem ,,płynącej” krainy, w której to wróbelki odgrywają główną rolę.

Smutna historia sprawiła, że para ptaszków została rozłączona. Naszym cele jest połączenie parki, by mogła się spotkać w radosnym i miłosnym uścisku. Rysując na ekranie ścieżkę, wprowadzamy męską postać w ślizg, dzięki któremu pani wróbelkowa zanim się spostrzeże, otrzyma kawalera w pełnej krasie :)

Nie możemy przedobrzyć. Jeżeli ptak będzie zbyt szybko pędził, ,,przeleci” (bez skojarzeń) swoją partnerkę i nawet uzyskane 3 gwiazdki w niczym nam nie pomogą. Należy wykazać się logicznym myśleniem i zdolnościami manualnymi. Polecamy!

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Train Conductor

train

W opisywanej grze przychodzi nam się wcielić w rolę… konduktora. Nasz starszy kolega wskazuje zasady, według których musimy postępować, by dobrze wypełniać swoją misję. Nie jest prosto. Pod naszymi skrzydłami jest życie i zdrowie pasażerów!

Przy pomocy gestów staramy się tak kierować ruchem pociągów po rozbudowanych torowiskach, by żaden nie uległ awarii, a wręcz odwrotnie – dojechał do celu. Jeden poziom to kilkanaście zestawów pociągów. Oznacza to mniej więcej tyle, że trzeba się porządnie skupić, by zaliczyć misję.

train2

Za dobre wyniki uzyskujemy możliwość zarządzania kolejnymi, coraz trudniejszymi miastami z rozbudowaną siecią kolejową. Jeżeli nie przerażają produkcje, w których skupienie jest najważniejsze, szybko zabierajcie się do pobierania :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button