AppSale – promocje w AppStore #85

Jeżeli macie dość upałów dzisiejszego dnia, przenieście się w chłodne i zacienione miejsce i odpalcie swoje ukochane jabłuszkowe smartfony. W 85 odcinku cyklu AppSale będziecie mogli znaleźć kilka naprawdę ciekawych produkcji, które dzięki uprzejmości swoich autorów, obecnie dostępne są za darmo.

Pamiętajcie o jednym – przeceny gier i aplikacji obowiązują dzień dodania tego wpisu, czyli 3 sierpnia 2014 – spieszcie się więc, by nie stracić okazji na nabycie dotychczas płatnych apek za darmochę. Oto moje propozycje dla Was: Fingerpaint Magic II, Blaze&Graze!, The Great Fusion, oraz Cooking Academy 2.

 Fingerpaint Magic II

m

Jeżeli macie dość monotonii na swoim ekranie, przygotujcie swoje palce do tworzenia. W aplikacji malujemy za pomocą jednego, bądź kilku palców – wszystko zależy od naszej weny. Każdy z opuszków może być ,,umoczony” w innym kolorze, dzięki czemu powstające twory często wydają się być abstrakcją.

Efekt każdej wylanej farby można indywidualnie dopasować, klikając w zakładkę ,,brush”. Decydując się na dekoracje w kształcie koła, możemy dobrać odpowiedni rozmiar, nasycenie koloru, oraz inne.

Zakładka ,,mirror” umożliwia wykorzystanie odbicia lustrzanego w swoim dziele. Każdy obrazek możemy zapisać na swoim smartfonie, by następnie zająć się kolejnym. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w konsekwencji ustawić zdjęcie jako tapetę. Polecam – relaks murowany.

Przecena aplikacji z $1,99 na zero.

Item not available.

 

 Blaze&Graze!

Biedne owieczki zostały porwane przez nieznajome potwory. Pozostała tylko jedna nieszczęsna zwierzyna, która zawarła pewien pakt z głównym bohaterem gry. Wcielając się w rolę dziwnego stworzenia z magnetycznymi oczami, staramy się odbić przyjaciółki owieczki z rąk podłych porywaczy.

W grze przyjdzie nam stoczyć wiele niebezpiecznych walk. Produkcja jest runnerem, w którym nie przechodzimy poszczególnych plansz. Owszem – zdobywamy levele, lecz dzięki swojemu doświadczeniu i wykonywaniu achievementsów. Im wyższy poziom zaawansowania, tym więcej możliwości rozwoju.

Sterowanie w grze odbywa się w prosty sposób. Przytrzymujemy palec na ekranie z lewej strony, by uruchomić broń i kierować ją na przeciwników, zahaczając czasem o bonusowe latające świnki, czy monety przyczepione do balonów. Świetna rozrywka na długie godziny.

Przecena z $1,99 na zero.

Item not available.

 

 

 The Great Fusion

Akcja gry toczy się w 2022 roku. The Great Fusion to połączenie produkcji science-fiction z przygodówką. Wcielając się w rolę zarośniętego mężczyzny, odkrywamy kolejne zagadki zmienionego świata.

Sterowanie w grze odbywa się w bardzo intuicyjny sposób. Elementy przy których dostępna jest akcja, zaznaczone są specjalną obręczą. Po dotknięciu telefonu (przykładowo), ukazuje nam się kilka ikonek, dzięki których możemy zdecydować o czynności, jaką mamy zamiar podjąć.

Grafika aplikacji jest niezwykle ciekawa – została narysowana ręcznie. Mamy wrażenie, jak byśmy brali udział w komiksowej przygodzie. Jedną z istotnych kwestii w czasie zabawy jest samodzielne podejmowanie decyzji. Kiedy rozmawiamy z przechodniem, możemy wybrać jedną z trzech opcji – każda nadaje grze nowy scenariusz. Fajnie i nowocześnie.

Przecena z $1,99 na zero.

Item not available.

 

 

 Cooking Academy 2

Jeżeli lubicie gotować, możecie sprawdzić swoje umiejętności Cooking Academy 2. Aplikacja jest stworzona z myślą o graczach, którzy lubią się rozwijać. Pierwsze zadanie polega na stworzeniu kilku dań w chińskiej restauracji. Początkowo przychodzi nam kroić czosnek, cebulę, następnie dodawać odpowiednie składniki z taśmy produkcyjnej, a następnie lepić pierożki.

Po ulepieniu pierogów naszym celem jest ich odpowiednie wysmażenie. Należy pamiętać o tym, by nie przesadzić z czasem na patelni. Jeśli przypalimy danie, dostaniemy słabe oceny, a nasza reputacja znacząco spadnie. Ocenami są punkty i gwiazdki. Po wykonanym pierwszym zadaniu przechodzimy do kolejnego punktu menu.

Oprawa graficzna produkcji jest całkiem w porządku. Sterowanie jest wygodne. Z pewnością każdy niedoszły kucharz spełni się chociaż wirtualnie w wirtualnej kuchni ;)

Przecena z $2,99 na zero.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button