AppSale – promocje w AppStore #54

Mam nadzieję, że poświęcicie kilka minut sobotniego wieczoru na zapoznanie się z najlepszymi przecenionymi aplikacjami, jakie AppStore wystawił za free, bądź obniżył drastycznie cenę. Odcinek 54 będzie obfitował w gry i programy do obrabiania zdjęć. Przede wszystkim skupimy się na produkcjach, które będą w stanie poprawić marne humory wszystkich ciepłolubnych istot. Powinno Wam się zrobić gorąco na samą myśl o: iSplash, Cat on a Diet, I’d Cap That 2, Carmageddon, oraz Where’s My Mickey?. Gotowi na małe zimowe szaleństwo, w którym ceny zjeżdżają, jak sanki z górki?

iSplash

Gry logiczne są jednymi z moim ulubionych – nie dość, że zapewniają świetną rozrywkę, to pozwalają naszemu umysłowi na zrelaksowanie się w specyficzny sposób. Opisywana aplikacja jest jest rewelacyjnym sposobem na zabicie nudy podczas wracania metrem do domu, bądź podczas spokojnego wypoczynku na kanapie. Spodoba się każdemu, kto lubi trochę kombinować.

Nie jest tajemnicą, że w grze macie do przejścia prawie 200 leveli. Na czym polega cała zabawa? Przede wszystkim na wyczuciu odpowiedniego momentu, w którym zrobicie … ciach! Metalowe gwiazdki poruszają się po określonym obszarze (zwykle są to symbole zwierzęce).

Zadanie gracza polega na cyklicznym obcinaniu kawałków wzoru w taki sposób, aby uwięzić wszystkie gwiazdki w jednej części. Nie możecie przeciąć zwierzaka na pół, pozostawiając 3 gwiazdki w odwłoku, a kolejne 5 przy głowie. Należy tak przycinać drewniany wzór, aby wszystkie ruchome elementy pozostały przy sobie.

Może Wam się wydawać, że zadanie jest proste, jednak po 10 pierwszych etapach stwierdzicie, że bardzo się myliliście. Faktycznie – początkowo wystarczy zrobić jeden ruch, aby przejść dalej. Kolejne levele nie są już tak łaskawe ;)

Możecie grać samodzielnie, bądź z przyjaciółmi na tym samym urządzeniu. Widzicie pasek w górnej części ekranu? On jest dla Was bardzo ważny. Informuje jak długo musicie jeszcze przycinać, aby przejść do kolejnego etapu. Szczerze polecam. Przecena z $0,99 na zero. Pobierz grę za darmo w AppStore.

Cat on a Diet

Propozycja od Chillingo zachwyciła mnie od samego początku. Pomysł na odchudzanie kota jest rewelacyjny. Każdy posiadacz sierściucha wie, że akurat te zwierzaki mają tendencję do wiecznego podjadania i tylko porządna kontrola nad nimi może przynieść jakiekolwiek rezultaty w postaci kilograma mniej ;)

W opisywanej produkcji nie będziemy złymi właścicielami, którzy trzymają kota na diecie. Naszym zadaniem jest pomoc grubemu kotu w dostaniu się do ukochanych ciasteczek. Niestety – te są zawsze schowane i nasz milusiński ma wielkie problemy z dorwaniem się do zapasów. Pomożemy? No jasne :)

Aby pomóc grubaskowi dosięgnąć słodyczy, musimy go ordynarnie wrzucić do miski. To nie jest takie proste ze względu na to, że skubaniec jest bardzo otyły. Musimy być bardzo precyzyjni w rozbijaniu kolejnych belek, aby kiciuś nie spadł brzuchem na podłogę (chyba nie myśleliście, że uda mu się spaść na cztery łapy z taką nadwagą? :).

Za każdy level, który uda nam się przejść, otrzymujemy słodkie babeczki, które stanowią rarytas dla kota. Etapów do przejścia jest taka masa, że nie wiem czy w ciągu tygodnia udałoby się przez nie przebrnąć (nie odchodząc od telefonu). Apka została przeceniona z $0,99. Pobierz Cat on a Diet za darmo w AppStore.

I’d Cap That 2

I’d Cap That 2 to aplikacja umożliwiająca udoskonalenie naszych fotograficznych dzieł. Nie jest to zwykły program, w którym możemy edytować fotki poprzez zmianę ich kolorów, zastosowanie sepii, czy usunięcie czerwonych oczu. I’d Cap That 2 to narzędzie umożliwiające wstawienie wybranego napisu do zdjęcia.

Na początku wybieramy zdjęcie z galerii, którą posiadamy w urządzeniu, z facebooka, bądź ,,cykamy” fotkę na bieżąco. Kolejnym krokiem będzie zaakceptowanie zdjęcia i wybranie tekstu, który chcemy wstawić. Jeżeli nie przeszkadzają Wam angielskie napisy, możecie wybrać zabawne teksty z galerii. Jeżeli wolicie język polski, możecie sami napisać to, co ma widnieć pod zdjęciem.

W apce nie ma żadnych mikropłatności, można bez przeszkód korzystać z niej w trybie offline. Każde zdjęcie, jakie przerobicie dzięki temu programowi będzie na pewno wyjątkowe. Zawsze możecie zrobić dobry numer swoim znajomym. Wierzę w Waszą wyobraźnię ;)

Podsumowując – jeżeli lubicie bawić się w obróbkę zdjęć, opisywana aplikacja będzie z pewnością bardzo przydatna. Skoro jest darmowa (chwilowo), szybko ją pobierajcie i cieszcie się z nowych możliwości. Przecena z $1,99. Pobierz za darmo w AppStore.

Carmageddon

Klasyk – tylko takie słowo przychodzi mi na myśl, jeśli widzę aplikację o nazwie ,,Carmageddon”. Dość brutalna samochodówka swego czasu biła rekordy grywalności. Jestem pewna, że obecnie również będzie prawdziwym hitem. Szczególnie, że jest przeceniona. Ci, którzy niewiele wiedzą o tej grze, mogą poniżej przeczytać mają instrukcję.

Twórcy gry określają ją jako: łatwą jak zarzynanie króliczków siekierą, standardową, wręcz banalną rzezią, trudniejszą niż pocałunek francuski z kobrą. Coś Wam to mówi? Chyba jedno – to będzie dopiero jazda!

Każdy gracz ma możliwość wyboru auta, jakim będzie się poruszał w grze. Może również iść do warsztatu i podreperować niektóre elementy wozu. Kiedy będziecie już gotowi, przyjdzie pora na wyścig. Tradycyjny ,,rozpierdzielach” – Waszym zadanie jest rozjeżdżanie przechodniów, aby zdobywać przy okazji pieniądze i dodatkowy czas.

Zaliczajcie punkty kontrolne, oraz rozwalajcie wszystkich przeciwników, jakich spotkacie na swojej drodze. W gierce otrzymujecie premie za styl jazdy, oraz dodatkowe punkty za przejechanie przez bramki kontrolne.

Co tu dużo mówić. Carmageddon to totalny ,,must have”. Jedyną przeszkodą, dla której powinniście odpuścić sobie tą aplikację, jest wstręt do krwi. Gwarantuję, że będzie jej dużo. Co lepsze – im jej więcej, tym lepiej. Przecena aplikacji z $1,99. Pobierz Carmageddon za dolara w AppStore.

 Where’s My Mickey?

Aplikacja od Disney’a jest jedną z najpopularniejszych w AppStore. Obecnie została przeceniona i dzięki temu zyskała jeszcze większą ilość zainteresowanych graczy. Każdy, kto choć raz zetknie się z Where’s My Mickey?, z pewnością będzie do niej wracał ;)

Fabuła gry opiera się na tym, że główna bohaterka – wszystkim znana mysz, ląduje na plaży, na której wszyscy plażowicze usychają z pragnienia. Sprytna Mickey stwierdza, że tak być nie może i otwiera budkę z napojami. Problem polega na tym, że niedługo i jej skończy się woda. Zadanie gracza jest więc proste – doprowadzenie wody do głównej bohaterki.

Ważne jest również to, aby napełnić zbiornik w 100% – dlatego właśnie kombinatorstwo jest ważną umiejętnością, która pomoże w przechodzeniu do kolejnych leveli. Jeżeli widzicie nad sobą chmurę, która chociaż po części wygląda na deszczową, użyjcie jej jako źródła wody.

Podczas zabawy będziecie mieć okazję na zbieranie gwiazdek. W każdym levelu możecie uzyskać maksymalnie 3 gwiazdki. Zbieracie je wtedy, gdy woda pędząca do zbiornika dotknie chociaż kawałka żółtego symbolu. Polecam serdecznie. Kolejny ,,must have”. Przecena z $0,99 na zero. Pobierz grę za darmo w AppStore.

I jak? Zadowoleni z dzisiejszych wyprzedaży? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach :) Pamiętajcie – to my tworzymy dla Was! Każda Wasza sugestia jest dla nas na wagę złota. Trzymajcie się ciepło!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button