AppSale – promocje w AppStore #181

Promocje w AppStore w dniu dzisiejszym nie są może powalające, ale udało mi się znaleźć dla Was trzy smaczki, które z pewnością zadowolą Wasze weekendowe umysły. Oczywiście poziomem nie zrównają się z Pokemon Go, które zawładnęło światem, lecz mam szczerą nadzieję, iż przynajmniej po części oderwą Was od łapania stworków z japońskich bajek :)

Propozycje na dziś: Weirdwood Manor (przecena z $2,99 na zero), Bubble Tower 2 (przecena z $0,99 na zero), oraz Men’s Hairstyles (przecena z $0,99 na zero). Polecam! :)

Weirdwood Manor 

Co powiecie na interaktywną bajkę dla najmłodszych, w której malec nie tylko będzie miał okazję na posłuchanie pięknej opowieści, ale także brania w niej czynnego udziału?

Aplikacja niestety nie jest dostępna w języku polskim, ale jestem skłonna stwierdzić, iż dziecko znające podstawy angielskiego, biorąc dodatkowo udział w zabawach na ekranie, z prędkością światła zrozumie wszystko, o czym mówi lektor. Piękna i mądra wirtualna książka!

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Bubble Tower 2

ddd

Bubble Tower 2 to gra logiczno-zręcznościowa, w której naszym jedynym celem jest sprowadzenie niebieskiego sześciokąta na zieloną platformę. Myślicie że to takie łatwe? Przekonajcie się na własnej skórze jak bardzo się myliliście :)

Do przejścia jest wiele ciekawych poziomów, których zaawansowanie rośnie z każdym kolejnym awansem. Chcecie wyzwania? Podejmijcie to od Bubble Tower 2 :)

dd

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Men’s Hairstyles

ee

Szukacie aplikacji, dzięki której będziecie mogli dobrać dobie odpowiedni ,,imidż”? :) Nic prostszego – pobieracie opisywaną apkę i na własnej skórze przekonujecie się jak byście wyglądali w krótkich, długich, czy kręconych włosach.

Uwaga – teoretycznie aplikacja została skierowana do panów, lecz z powodzeniem mogą z niej korzystać panie i sprawdzić wygląd swojego brata bliźniaka :)

eee

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button