Aplikacje do tworzenia własnych gier

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała programy dla systemu iOS do tworzenia własnych gier. Oprócz tego przedstawiła aplikację „Retrica” do robienia zdjęć oraz „Bright Weather” – bardzo ładnie zaprojektowaną pogodynkę.

„Retrica” to dopracowana, sprawnie działająca aplikacja. Mogłaby w prawdzie posiadać możliwość edycji także gotowych fotografii, ale i tak za darmo udostępnia nam efekt winiety, rozmycia, 9 grup filtrów, kilka ramek oraz pozwala nam od razu robić zdjęcia w formie kolaży.

20140610-oa-odc-92.Still007

„Bright Weather” to jedna z ładniejszych pogodynek. Program posiada przejrzysty interfejs, dobre widgety i został bardzo dobrze spolszczony. Ciekawym dodatkiem w tej aplikacji jest funkcja robienia zdjęć opatrzonych szczegółowymi informacjami o pogodzie.

W pojedynku spotkały się natomiast programy umożliwiające nam stworzenie własnej gry. Dzięki narzędziom, które nam oferują nie musimy znać jakiegokolwiek języka programowania, a i tak uda nam się zaprojektować własną grę zręcznościową, czy platformówkę. Angelika porównała aplikacje „Createrria” i „Pixel Press Floors”

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button