Aplikacje do robienia prostych i efektownych fotomontaży

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika testuje programy dla systemu iOS, które pozwolą nam połączyć dwa zdjęcia w jedno. Ponadto przedstawia „Lock Screen Club: HD Themes” do tworzenia ładnych ekranów blokady oraz „Viral Popup (Youtube Player)”alternatywny odtwarzacz do obsługi serwisu YouTube.

Ekran blokady to miejsce w naszym smartfonie, na które zerkamy zaledwie przez kilka sekund, ale za to robimy to za każdym razem, kiedy chcemy skorzystać z telefonu. „Lock Screen Club” jest aplikacją udostępniającą nam za darmo wiele gotowych efektownych ekranów blokady, ale co najważniejsze pozwala nam ona również samodzielnie je tworzyćdostosowywać do naszych potrzeb.

20140909-oa-odc-104.Still008

„Viral Popup (Youtube Player)” to alternatywny program do obsługi największego serwisu multimedialnego, który oferuje nam kilka ciekawych i przydatnych funkcji. Szczególnie przypadło mi do gustu okienko odtwarzania, które nie znika nawet po zminimalizowaniu aplikacji.

W pojedynku spotkały się natomiast programy do obróbki zdjęć. Nie są to jednak skomplikowane edytory, a jedynie wygodne aplikacje do miksowania, czyli łączenia dwóch zdjęć w jeden efektowny fotomontaż: „Adobe Photoshop Mix” i „Superimpose Studio free”.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button