Aplikacje do pakowania rzeczy przed podróżą

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała aplikacje na Androida, które ułatwią nam pakowanie rzeczy przed podróżą. Oprócz tego przedstawiła program „IFTTT” służący do automatyzacji niektórych czynności w systemie iOS oraz „Titanic: Her Journey” – aplikację poświęconą historii słynnego statku.

„IFTTT” to oryginalny program, który pozwoli nam zautomatyzować niektóre zadania, procesy i usługi w systemie iOS poprzez tworzenie odpowiednich reguł. Dzięki temu możemy zaoszczędzić czas normalnie przeznaczony na ręczne wykonanie określonych czynności na naszym urządzeniu mobilnym. Ostatnio program trafił także na Androida.

IFTTT2

W aplikacji „Titanic: Her Journey” wszystkie wiadomości dotyczące statku zostały podzielone na kilkanaście działów. Co ciekawe, umieszczono w nich nie tylko zdjęcia wnętrz liniowca, jego plany, czy fotografie pasażerów, ale również nagrane wypowiedzi osób, które ocalały z katastrofy oraz archiwalne materiały filmowe. Z aplikacji skorzystają niestety jedynie właściciele iPadów.

Titanic2

W programowym pojedynku spotkały się programy stworzone po to, by ułatwić nam pakowanie rzeczy przed podróżą: „PackPoint” i „PackMeApp”.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close