Angry Warrior Eternity Slasher – siekaj, ile wlezie!

Jeżeli chcielibyście nieco zaszaleć, niszcząc za pomocą broni wszystko, co rusza się wokół Was, z pewnością gra Angry Warrior Eternity Slasher powinna znaleźć się w kręgu Waszego zainteresowania. Dlaczego? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie właśnie w tym wpisie. Zachęcamy do lektury. W końcu trzeba znaleźć jakąś grę na najbliższy weekend, prawda? :)

W Angry Warrior Eternity Slasher stajemy przed szansą zostania dzielnym wojownikiem, który musi rozprawiać się z wszelkiego rodzaju złymi osobnikami. Nasze zadanie – jak napisałem – polega na zabijaniu wszystkiego, co rusza się wokół nas. Ot, taki hack and slash na ekran dotykowy, który potrafi zająć nieco wolnego czasu.

Na samym początku mamy w grze do dyspozycji zaledwie najprostsze i mało efektywne miecze czy też obuchy. Z biegiem czasu możemy jednak skorzystać z dużo bardziej zaawansowanych broni. Oczywiście, wszystko pod warunkiem, że nasza postać będzie miała coraz to wyższy poziom doświadczenia i odpowiednie środki w wirtualnej sakiewce.

Sterowanie w Angry Warrior Eternity Slasher odbywa się za pomocą wirtualnych przycisków i gałeczki. Gałeczka znajdująca się po lewej stronie ekranu odpowiada za kontrolę postaci, a przyciski – uderzenia bronią i korzystanie ze specjalnych umiejętności.

Graficznie Angry Warrior Eternity Slasher nie prezentuje się najgorzej. Nieco gorzej wypadają dźwięki, choć i z tymi daje się jakoś żyć. Uważam, że opisywana gra jest godna polecania dla każdego, kto lubi hack and slashe, a w najbliższy weekend planuje siedzieć w domu :)

Angry Warrior Eternity Slasher do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button