Angry Birds Epic – pióra okryte zbrojami, proce zamienione na miecze

W końcu doczekaliśmy się kolejnej części Angry Birdsów. Tym razem autorzy nie podzielili użytkowników na bogatych posiadaczy jabłuszek i przeciętniaków korzystających z Androida. W obu sklepach Angry Birds Epic można będzie nabyć za darmo. Obecnie przedstawiamy Wam link do iOS-owskiego sklepu. Czekamy z niecierpliwością, jak dzieło pojawi się również w Google Play.

O ile w przypadku poprzednich wersji gry mieliśmy do czynienia głównie z procami i drewnianymi konstrukcjami, o tyle w aktualnej sytuacji skupiamy się na mieczach i innych przyrządach, które umożliwiają walkę wręcz. Poniżej przyjrzymy się bliżej wszystkim możliwościom produkcji studia Rovio.

a

Oprawa audiowizualna Angry Birds Epic jest taka, jak przewidywałam – doskonała w każdym calu. Dźwięki wydobywające się z głośników są przyjemne i wywołujące uśmiech na twarzy.

Mikropłatności to coś, co wyjątkowo wyróżnia Rovio na tle innych studiów. W przypadku opisywanej gry nie jest inaczej – by kupić sobie porządny zapas złotych monet, należy wydać około 15 dolarów. Za wirtualną walutę możemy kupować różnego rodzaju bronie, ochronne nakrycia dla naszych bohaterów, bądź laboratoryjne miksturki. Nie wszystkie przedmioty są dostępne od razu. Większość z nich wymaga uzyskania wyższego poziomu wtajemniczenia, czyli zebrania dodatkowych procentów doświadczenia.

Naszymi przeciwnikami są – jakżeby inaczej – zielone świnie. Podobnie, jak my, są porządnie uzbrojone, a ich spryt rośnie z każdym levelem. Pierwszych 10 poziomów udało mi się przejść z maksymalną ilością gwiazdek (w każdym etapie można zdobyć do 3 sztuk), dalej było już trudniej.

Trzeba przyznać, że twórcy bardzo przyłożyli się do wyglądu prezentowanych postaci. Ich ubiory są dosłownie rozbrajające. Miło jest patrzeć, jak znane z hitów studio dalej się rozwija i nie osiada na laurach. Angry Birds Epic z pewnością znajdzie miliony fanów na całym świecie. Jeżeli chodzi o mnie – wpadłam po uszy i nie mogę się wygrzebać, więc zamiast dalej opisywać grę, którą i tak pewnie pobierzecie, sama pójdę rozprawić się z zielonymi świniami. Szable w dłoń!

Pobierz grę za darmo w AppStore (banner poniżej). Póki co czekamy na grę w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button