Totem Warriors – potęga magii w walce o bezpieczeństwo totemów

Już podczas pierwszego uruchomienia gry Totem Warriors wiedziałam, że ta recenzja będzie biła optymizmem. W oczy rzuciła mi się bardzo kolorowa, trójwymiarowa grafika, która przewija się przez całą produkcję. Autorzy ciekawie rozwiązali opcję z logowaniem, umożliwiając połączenie się z Facebookiem, bądź grę w charakterze gościa.

Studio Mobage lubię i cenię za profesjonalizm i dokładność. Gra z tego wpisu jest zupełną nowością. Pojawiła się na początku czerwca i mam nadzieję, że zostanie z nami na długo.

Gra jest typowym (w tym przypadku) totem defense. Na szczycie góry znajdują się cenne skarby, których musimy za wszelką cenę bronić. Droga prowadzi przez strome zbocza. Przeciwnicy muszą pokonać spora odległość, by dostać się do totemu. Na szczęście dysponujemy siłami przyrody, dzięki którym skutecznie jesteśmy w stanie walczyć z kwadratowymi wrogami.

W nasze ręce oddano również żołnierzy, którzy odpowiednio ustawieni, są w stanie walczyć wręcz. Czasem fale nadchodzących wrogów mogą być niemożliwe do pokonania tylko przy pomocy istot. Lewa strona planszy odpowiada za używanie naturalnych sił obronnych przyrody, takich jak na przykład pioruny, czy mroźne powiewy.

Podczas gry zbieramy punkty doświadczenia, dzięki którym możemy co pewien czas odblokowywać kolejne postaci i walczyć w trudniejszych misjach. Dość ważną rzeczą jest umacnianie i uzdrawianie totemów. Otrzymując możliwość wyboru, musimy zdecydować się na który parametr postawić. Wbrew pozorom decyzja nie jest taka prosta.

Ustawiając poszczególne budowle, czy bohaterów, widzimy zasięg jaki są w stanie osiągnąć w walce. Pomarańczowy okrąg wskazuje miejsca, do których nasza obrona jest w stanie się dostać. Jeżeli pozostawimy gdzieś dziurę, nasza świętość zostanie zagrożona.

W trakcie zabawy zbieramy złote monety, za które ulepszamy bohaterów, bądź po prostu ich dostawiamy. System mikropłatności nie dawał mi w kość, więc nie sądzę, by był sens się nad nim roztkliwiać. Grę polecam dosłownie wszystkim.

Pobierz za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button