Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #15

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany – tak można podsumować ostatni tydzień na AppsBlogu. Jeżeli martwiliście się tym, że wraz z nowym wyglądem strony, zabraknie cotygodniowego cyklu Androidowe Okazje, możecie spać spokojnie. Cały czas zamierzamy Was informować o najnowszych promocjach dostępnych w Google Play. Na dowód mamy dla Was już piętnasty odcinek wspomnianego cyklu.

Star Traders RPG Elite

Gra strategiczno-fabularna osadzona w dalekiej przyszłości i równie dalekiej galaktyce. Naszym głównym celem jest w niej zarządzenie statkiem kosmicznym, jego załogą oraz wszelkim wyposażeniem militarnym. Mimo że gra nie powala wyglądem, potrafi wciągnąć na długie godziny. Szczególnie do gustu powinna przypaść osobom lubującym się w Star Treku i tego typu klimatach.

W Star Traders RPG Elite nikt nie narzuca nam żadnej taktyki czy planu działania. Możemy decydować się tu na uczciwe załatwianie spraw i jedynie odpieranie ataków innych bądź też zdecydować się na piracką karierę, a więc wykradać surowce i robić wszystko, by wzbogacić się jak najmniejszym kosztem.

Walki powietrzne, z jakimi mamy do czynienia w produkcji dają nam szansę na korzystanie z odpowiednich narzędzi w czasie rzeczywistym. Pozwala to nam na przystosowanie strategi w dowolnym momencie boju. Niestety, również i bitwy nie są nam ukazywane w nowoczesnym trójwymiarze.

Na co dzień Star Traders RPG Elite kosztuje $2,99. Obecnie można pobrać tę grę za połowę mniej. Czy warto skorzystać z okazji? Jeśli jest się fanem gier strategicznych, uważam, że tak.  Pod warunkiem, iż nie przeszkadza nam dość słaba oprawa graficzna. Pobierz Star Traders RPG Elite za $1,99 w Google Play.

TA: Little Red Riding Hood

Zręcznościówka, w której przychodzi nam kierować… Czerwonym Kapturkiem. Mimo że tematyka gry wydaje się być skierowana głównie dla dzieci, poziom trudności produkcji do najniższych nie należy, dlatego śmiało polecić można ją zarówno tym młodszym, jak i nieco starszym.

Rozgrywka w TA: Little Red Riding Hood składa się z 60 poziomów do przejścia. Na każdym z nich musimy skakać z jednej swego rodzaju planety na drugą, zbierać białe kwiatki oraz jabłuszka. Oczywiście, podczas naszej wirtualnej podróży bacznie należy przyglądać się głodnym wilkom, tak aby nie zjadły głównej bohaterki i aby cała historia nie zakończyła się tak samo, jak w popularnej bajce.

Oprawa audiowizualna gry TA: Little Red Riding Hood stoi na przyzwoitym poziomie. Plansze są kolorowe, lecz jednocześnie jest w nich coś mrocznego. Podobnie sprawa ma się z dźwiękami. Wszystko zostało jednak solidnie przygotowane, za co należą się twórcom ogromne brawa.

Gra mobilna o Czerwonym Kapturku kosztuje w chwili obecnej niecałego dolara. To o połowę mniej niż zazwyczaj. Według mnie, jest to godna uwagi promocja. Mam nadzieję, że skorzysta z niej wielu z Was. Pobierz TA: Little Red Riding Hood za $0,99 w Google Play

Strategy & Tactics: USSR vs USA

Kolejna w tym zestawieniu gra strategiczna. Tym razem nieco bardziej przyziemna. Dostaniecie w niej szansę pokierowana wojskami w walce pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim. Do wygrania będziecie mieli kilkanaście bitew usytuowanych w różnych zakątkach naszego globu.

Produkcja Strategy & Tactics: USSR vs USA oferuje nam rozgrywkę jedno- lub wieloosobową. Bez względu na to, którą wybierzemy, decydujemy w niej nie tylko o działaniach wojennych, lecz także o postępach w dziedzinie nauki oraz ekonomii. Niestety, mimo że gra jest płatna – dostępne są w niej dodatkowe metody płatności umożliwiające rozwój w tempie szybszym, niż zazwyczaj.

Grafika dostępna w grze do najładniejszych nie należy. Szkoda, że nie pokuszono się o coś bardziej zaawansowanego, a zdecydowano jedynie na najbardziej klasyczny z klasycznych wyglądów.

Strategy & Tactics:USSR vs USA można kupić zazwyczaj za równe trzy dolary. Tylko przez kilka dni cena produkcji wynosi jednego dolara. Pobierz Strategy & Tactics:USSR vs USA za $1,00 w Google Play.

Sine Mora 

Standardowa strzelanka osadzona w kosmicznym świecie. Jak to zwykle bywa w przypadku tego typu produkcji, wcielamy się w niej w postać osoby kierującej maszyną latającą wyposażoną w nowoczesną broń i robimy wszystko, by wyeliminować przeciwników, którzy staną na naszej drodze.

Sine Mora pozwala nam zwiedzić sporą ilość wirtualnych lokacji, w których czeka nas pojedynek powietrzny z różnego rodzaju nieprzyjaciółmi. W trakcie rozgrywki mamy możliwość modyfikacji dostępnych narzędzi do zabijania, a także jest możliwość zmiany systemu sterowania.

Audiowizualnie Sine Mora to całkiem udana produkcja. Wszystkie dostępne w niej poziomy prezentują się bardzo dobrze, nie ma w nich miejsca na żadne nowoczesne, trójwymiarowe udziwnienia, co jest, według mnie, w tym przypadku bardziej zaletą, aniżeli wadą.

Sine Mora kosztuje na co dzień – uwaga, uwaga – $5,99. Tylko teraz można mieć ją za $2,99. Uważam, że nie ma się w ogóle nad czym zastanawiać! Pobierz Sine Mora za $2,99 w Google Play.

TuneIn Radio Pro

Na koniec coś dla osób, które nie wyobrażają sobie dnia bez muzyki. TuneIn Radio Pro to narzędzie mobilne, dzięki któremu możemy słuchać internetowych rozgłośni radiowych. W ofercie programu są setki tysięcy kanałów, dzięki czemu na pewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Wizualnie TuneIn Radio Pro prezentuje się bardzo dobrze. Prawidłowo wyświetla nam tytuł aktualnie odtwarzanej piosenki, a udostępnia szczegóły na jej temat. Niestety, ma jedną dość istotną wadę – zabiera nam bardzo dużo pamięci RAM. Tak więc bez dobrego smartfonu – ani rusz.

TuneIn Radio Pro kosztuje zazwyczaj $6,99. Obecnie jest o połowę tańszy. Szczerze mówiąc, nie wiem, czy jest przydatny, gdy możemy korzystać ze Spotify. Jeśli jednak Wy nie macie tego typu wątpliwości – pobierajcie i cieszcie się muzyką!  Pobierz TuneIn Radio Pro za $3,99 w Google Play.

Tak jak pisałem we wstępie, nie mamy w planach wprowadzania zmian w cyklu Androidowe Okazje. Jesteśmy jednak tylko ludźmi, dlatego też może nam się czasem zdarzyć coś przeoczyć. Jeśli uważacie, że warto coś zmienić w naszych wpisach o promocjach w Google Play – dajcie znać. Wasze opinie bardzo nam pomagają i mobilizują nas do dalszej pracy. Do „za tydzień”! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button