Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #88

Chciałoby się wykrzyczeć – nareszcie wakacje! Słońce zaczyna grzać coraz mocnej, deszczu jest coraz mniej, a praca i szkoła odchodzą na dalszy plan. Mamy dla Was pewną propozycję. Co powiecie na to, by rozsiąść się wygodnie i przeczytać coś o fajnych, przecenionych grach na Androida? Zainteresowani? Jeżeli tak, zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy w kolejnym odcinku Androidowych Okazji. Obiecujemy, że się nie zawiedziecie, bo w tym tygodniu w naszym zestawieniu znalazło się miejsce zarówno dla prawdziwych klasyków, jak i różnego rodzaju „świeżynek”.

Machinarium

Przygodówka o nazwie Machinarium to znakomita propozycja dla tych, którzy będą w wakacje dużo podróżować. Dzięki dość dynamicznej zabawie z gatunku point and click opisywana produkcja jest w stanie przykuć naszą uwagę przez co najmniej kilka godzin, a jak spojrzycie na screen, przekonacie się, że jest ona ładniejsza od niejednej kreskówki Disney’a, co również należy traktować jako zaletę.

Kim jest główny bohater Machinarium? Robotem mieszkającym w mechanicznym świecie. Pewnego dnia zostaje on niesłusznie skazany na wygnanie, ale jego celem nie jest – wbrew pozorom – przetrwanie na wysypisku, lecz uratowanie burmistrza miasta, na którego grupa osiłków szykuje sprytny i dobrze zapowiadający się zamach.

Wszystkie etapy, jakie przygotowano dla nas w grze, to okazja do tego, by porozmawiać z wirtualnymi postaciami, odnajdować różne przedmioty i wykonywać zagadki. Nie można napisać, że Machinarium jest wymagającą produkcją, dlatego spokojnie nadaje się na letnie leżakowanie, kiedy nie mamy ochoty na wyjątkowe przeciążanie mózgu.

Co do grafiki, wyraziliśmy już swoje zdanie i absolutnie go nie zmieniamy. Machinarium to zdecydowanie tytuł dla najbardziej wymagających. Co najważniejsze, obecnie został przeceniony aż o 50 procent!

Pobierz Machinarium za 7,49 PLN w Google Play.

Warhammer 40,000: Carnage

Gra akcji osadzona w świecie znanym z popularnej planszówki. W Warhammer 40,000: Carnage przychodzi nam wyruszyć na planetę Mithra i stawić czoła armii orków, która ma w planach opanowanie tegoż obiektu. Chociaż wydaje się to szaleńcze, od początku do końca zwalczamy wszystkich oponentów za pomocą jednego bohatera. Na szczęście, jest on niezwykle brutalną i skuteczną maszyną.

Warhammer 40,000: Carnage na pierwszy rzut oka przypomina nowoczesne, w pewnym sensie klasyczne, platformówki. Akcję obserwujemy tutaj z boku, a nasza rola ogranicza się przede wszystkim do tego, by obrać odpowiednią taktykę walki oraz pokierować w prawidłowy sposób rozwojem kierowanego przez nas bohatera.

Ponad 500 przedmiotów do zdobycia w 5 rozdziałach – te liczby powinny przekonać Was do tego, że pobranie Warhammer 40,000: Carnage jest jak najbardziej słuszną decyzją. A co może zniechęcić do tej produkcji? Głównie mikropłatności, których jest naprawdę całkiem sporo. Szczególnie, jak na płatny tytuł.

Nie powinniście być zawiedzeni oprawą audiowizualną Warhammer 40,000: Carnage. Apka wygląda nowocześnie i w tej kwestii naprawdę ciężko znaleźć jakikolwiek minus.

Obecnie Warhammer 40,000: Carnage przeceniono o blisko 90 procent.

Pobierz Warhammer 40,000: Carnage za 3,68 PLN w Google Play.

Chainsaw Warrior

Kolejna androidowa produkcja oparta na planszówce. Tym razem nieco mniej futurystyczna, ale zdecydowanie godna uwagi, o czym mogą świadczyć bardzo dobre opinie graczy z całego świata.

W Chainsaw Warrior gracz kieruje byłym członkiem elitarnych sił specjalnych. Jego misją jest powstrzymanie pozaziemskich istot, które wydostają się z portalu znajdującego się gdzieś w Nowym Jorku. Naszą główną bronią jest w tym przypadku tytułowa piła łańcuchowa, choć – oczywiście – rozwalanie przeciwników nie odbywa się tutaj tylko w jeden sposób.

Mimo że w grze mamy możliwość podejmowania decyzji za główną postać, Chainsaw Warrior to tytuł oparty na czynniku losowym. Każdy etap to konkretna liczba kart do wylosowania, które nadają tempa akcji i mają wpływ na dalsze losy bohatera. Kolejnym utrudnieniem jet w tym przypadku czas. Jeżeli dobiegnie końca, musimy od razu pogodzić się z porażką.

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, Chainsaw Warrior zostało znakomicie przygotowane pod względem graficznym. Nie mamy także w grze do czynienia z dodatkowymi płatnościami, a skoro już mowa o pieniądzach… cena mobilnej wersji planszówki została obniżona o 80 procent!

Pobierz Chainsaw Warrior za 5,72 PLN w Google Play.

NHL 2K

Sezon hokejowy właśnie dobiegł końca, tak więc prawdopodobnie fani tego sportu nie mają obecnie tęgich min. Dobra wiadomość jest taka, że można sobie jakoś poradzić z tą sytuacją. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się pobranie NHL 2K. W chwili obecnej gra ta jest przeceniona o ponad 60 procent.

W przeciwieństwie do innych sportowych produkcji, NHL 2K skupia się na rozwoju jednego zawodnika, a nie sukcesach całej drużyny. Oczywiście, zabawa polegająca na wspinaniu się po szczeblach kariery nie jest tutaj jedną, jaka jest oferowana. Poza nią, możemy także sprawdzić się w serii rzutów karnych albo szybkim meczu.

NHL 2K to przede wszystkim rozgrywka dla jednego gracza, ale pojedynki sieciowe także są dostępne. Na pewno opisywany tytuł nie daje takich możliwości jak jego komputerowe odpowiedniki, ale spokojnie powinien skutecznie zabić nudę w sytuacjach, gdy nie mamy dostępu do swojego PC-a czy konsoli.

Sporo ponad 20 złotych musielibyście zapłacić, jeśli chcielibyście pobrać NHL 2K na początku tego tygodnia. Do końca weekendu promocyjna cena wynosi zaledwie 13 PLN z groszami.

Pobierz NHL 2K za 13,70 PLN w Google Play.

Kochani, dobiega końca kolejny odcinek cyklu. Za tydzień znów przygotujemy dla Was zbiór fajnych i przecenionych gier. A teraz zapraszamy do leniuchowania. Takiego prawdziwego, wakacyjnego! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button