Action Climbing – byle do góry!

Co prawda za oknem jeszcze nie sypie śnieg (i na szczęście chyba się szybko na to nie zapowiada), lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by chociaż w wirtualnym świecie zażyć trochę ostrego, mroźnego powietrza. Świetną propozycją na nudne wieczory jest Action Climbing. Aplikację jakiś czas temu opisywałam przy okazji naszego cyklu AppSale. Dziś produkcja autorstwa Social Game Studio doczekała się zupełnie oddzielnego wpisu. Moim zdaniem jak najbardziej na niego zasługuje!

Użytkownicy jabłuszkowych urządzeń mogą pobrać obecnie aplikację za darmo. Nie wiem, czy twórcy zastosowali chwyt na przecenianie i powrót do poprzedniej ceny, by wiecznie widnieć w apkach z promocjami, czy wynika to z ich dobrego serca. Tak, czy inaczej – cieszmy się z tego, że możemy pobawić się za kompletne zero złotych.

W grze wcielamy się w rolę alpinisty, który wspina się po zaśnieżonych górskich ścianach. Sterowanie bohaterem odbywa się przy pomocy dotykania ekranu w momencie, w których chcemy by zmienił kierunek (koleś skacze z jednej ścianki na druga, więc w zasadzie innej opcji nie ma). Podczas zmagań z lodowymi przeszkodami, innymi zdobywcami szczytów, podłymi ptakami, spadającymi lawinami i bałwanami przychodzi nam zbroić się w power-upy.

Co pewien czas między ściankami pojawiają się gwiazdki. Nie są to tylko ozdoby – to nasze zapasy energetyczne. Jeżeli na czas nie będziemy się nimi żywić, spadniemy i tyle nas będą widzieć. Magnesy, wiatraczki i inne power-upy są prawdopodobnie wszystkim znane, więc nie będę się nad nimi rozpisywać.

Warto wiedzieć o tym, że w sklepie dla gracza można kupić fajne ulepszenia, oraz ciekawe skórki dla postaci. Co powiecie na wcielenie się w rolę superbohatera? Mikropłatności oczywiście w produkcji występują, lecz ani razu nie zdarzyło mi się z nich skorzystać, bądź choćby pomyśleć o takiej konieczności. Fajnie i z pomysłem. Polecam!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button