3D Monster Truck – zapanuj nad samochodową bestią

3D Monster Truck będziecie mieć okazję na sprawdzenie się w dość trudnej dyscyplinie, jaką jest jeżdżenie różnego rodzaju samochodami po górach. Nie wiem jak to się fachowo nazywa, lecz już po kilku minutach spędzonych nad grą, jestem w stanie stwierdzić, że nie jest to prosta sztuka.

Produkcja studia Aidem Media (przynajmniej w darmowej wersji), nie jest do końca tym, co tygryski lubią najbardziej. Brakuje mi możliwości ulepszania samochodów, czy odrobinę lepszej grafiki. Jedno jest pewne: jeżeli lubicie rajdy, z pewnością będziecie zadowoleni. Waszym zadaniem będzie przejechanie wyznaczonego odcinka trasy, a następnie zaparkowanie w odpowiednim miejscu.

Autorzy oferują swoim bogatym użytkowników kilka trybów gry. Wśród nich znajdziecie między innymi zabawę dla dzieci, bobasów, czy (cokolwiek by to nie oznaczało), fun. Na nasze nieszczęście, darmowa wersja gry obejmuje tylko ,,normal”. Zaczynamy od początkującego. Jeżeli uda nam się przejść wszystkie levele, będziemy mogli zakwalifikować się do medium i hard.

Warto dobrać sposób sterowania do swoich możliwości. Wypróbowałam akcelerometr połączony z klawiszami i średnio przypadło mi to do gustu. Dużo lepiej sprawdza się klasyk – strzałki na wyświetlaczu.

Jak już wspomniałam, nasze zadanie polega na przejechaniu wyznaczone trasy. Na ekranie zauważycie zielone krążki, które wskazują kierunek. Jeżeli ominiecie choćby jeden zielony znacznik, będziecie musieli do niego wrócić – w przeciwnym razie żaden kolejny nie zostanie wyświetlony. Kierując się zgodnie ze wskazówkami, docieramy w końcu do miejsca parkingowego. Zależnie od tego, jak dokładnie się ustawimy, otrzymujemy 1,2, bądź 3 gwiazdki i z takim rezultatem przechodzimy do kolejnego etapu.

Do przejścia jest dość duża liczba poziomów, więc nie trzeba się martwić o to, że zabawa szybko się skończy. Auta są zmieniane w każdym levelu, więc nie ma możliwości, żebyście się przyzwyczaili do sterowania danym sprzętem. Każdy reaguje inaczej. Musi być w końcu różnica pomiędzy terenówką na wielkich kołach, a zwykłym pick-upem.

icon
Real Monster Truck ParkingBoomBit S. A.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button